Місто

"Медібор" радить жінкам, як позбутися проблем із здоров’ям

10 липня 2008, 16:36

На сьогодні в Україні спостерігається значне зростання гінекологічних захворювань, що в свою чергу збільшує частоту виникнення безпліддя, злоякісних пухлин у жінок, а існуючі запальні захворювання набувають важких хронічних форм.
Самостійно жінка може не помітити розвиток гінекологічного захворювання або не відчути певні симптоми хвороби. Самолікування погіршує проблему.
Перелік найпоширеніших гінекологічних хвороб не такий вже й великий. Відповідно кожна жінка повинна знати про них і помічати їх основні прояви, що допоможе їй вчасно звернутись до лікаря, відновити своє здоров’я та позбутися неприємних симптомів.
Запалення придатків
Найбільш поширеним гінекологічним захворюванням є запалення придатків, ним хворіють понад 65 відсотків жінок. Основною причиною виникнення запалення придатків є інфекції, що передаються статевим шляхом (трихомоноз, мікоплазмоз, хламідіоз). Варто зауважити, що переохолодження не може бути причиною запалення придатків, як думають більшість жінок, воно може стати лише провокуючим фактором для розвитку вже існуючого інфекційного процесу.
Основна загроза запалення придатків полягає в тому, що хвороба дуже негативно відображається на перебігу вагітності і пологів, спричиняє виникнення ускладнень в післяпологовому періоді, призводить до негативних змін імунної системи жінки.
Ерозія шийки матки
Більшість жінок хоча б раз в житті чули цей діагноз від свого лікаря-гінеколога. Ерозія – це досить серйозна патологія, адже вона може бути одним із перших симптомів раку шийки матки. Небезпеку становить той фактор, що симптоми ерозії майже відсутні. Причини виникнення ерозії різні – перенесені інфекції, внутрішні травми тканин, гормональні порушення. Ерозію краще пролікувати на ранніх стадіях медикаментозно, щоб унеможливити розвиток повторних проявів.
Ендометріоз
Це захворювання уражує до 45% жінок. Ендометріоз буває декількох видів і може розповсюджуватися не лише всередині матки, а й в позаматковому просторі черевної порожнини та вражати інші органи. Щоб встановити діагноз «ендометріоз», потрібен огляд гінеколога та ультразвукове дослідження. При потребі лікар направляє пацієнтку зробити тест на пухлинні онкомаркери (спеціальний аналіз крові).
Бактеріальний вагіноз
Його можна сміливо назвати «жіночою хворобою 21 століття». Причинами виникнення бактеріального вагінозу можуть бути довготривалий прийом антибіотиків, протизаплідних препаратів, зміни гормонального фону, зниження імунітету та навіть носіння тісної білизни з синтетичних матеріалів. Поширеною помилкою жінок при лікуванні цієї хвороби є використання спринцювань. Лікарі попереджають, що такі процедури можуть лише погіршити загальний стан жіночого здоров’я і спровокувати подальший розвиток хвороби.
Лікування
При виявленні перших симптомів хвороби не слід сподіватися, що проблема зникне сама собою. Ні в якому разі не займайтеся самолікуванням (за принципом “моїй подрузі допомогло, отже і мені допоможе”). Більшість симптомів жіночих хвороб схожі між собою. І це вкрай небезпечно, оскільки захворювання може швидко набути хронічної важкої форми. Обов’язково проходьте регулярні гінекологічні обстеження.
На сьогодні існує ряд приватних клінік, де можна пройти повне гінекологічне обстеження в комфортних умовах. Одним з таких закладів, який руйнує існуючі стереотипи, є клініка “Медібор”.
Високотехнологічне обладнання та професіоналізм персоналу клініки дозволяють швидко проводити потрібні обстеження та максимально точно встановлювати діагноз. Всі аналізи, кольпоскопія і навіть УЗ-діагностика виконуються в одному кабінеті. Результати досліджень та аналізів можна отримати вже за 10-15 хвилин після обстеження.
З кожним днем все більше жінок довіряють своє здоров’я клініці “Медібор”. І не тільки через чіткість діагностики та ефективність лікування жіночих захворювань. Важливим є зручність у відвідуванні жіночої консультації. Кожен візит до лікаря відбувається за попереднім записом. Жодних матеріалів, стерильних рукавичок з собою приносити не потрібно – всім забезпечує клініка.
В клінці існують окремі програми по лікуванню безпліддя. Тут проводять обстеження як жінок, так і чоловіків. В окремих випадках клініка “Медібор” направляє своїх пацієнтів на лікування в столицю. Багато подружніх пар, що пройшли лікування в клініці, пізнали радість материнства та батьківства.
На завершення варто зазначити, що зменшення рівня гінекологічних захворювань можливе лише за умов, коли кожна жінка буде достатньо уваги приділяти власному здоров’ю і своєчасно звертатися до лікаря. Знати – значить попереджати, адже значно простіше попередити розвиток захворювання, ніж потім піддавати свій організм потужному медикаментозному лікуванню.
Клініка “Медібор”, м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 47, вул. Перемоги, 52. Телефон для довідок та попереднього запису до лікаря-гінеколога: 437-888. Також за потреби вас проконсультують кардіолог, невролог, ревматолог.
Ліцензія МОЗ України АВ 386693 від 30.11.2007р.

газета "НОВОСТИ ПО-ЖИТОМИРСКИ"

 

Матеріали по темі