На чемпіонаті ABAF зі спортивної ходьби житомирські спортсмени здобули «срібло» та «бронзу»

12 March 2024, 10:46

Спортсмени Житомирщини здобули дві медалі на чемпіонаті ABAF зі спортивної ходьби.

Про це ввечері 11 березня повідомила пресслужба управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА.

«9 березня, в Анталії (Туреччина), відбувся чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) зі спортивної ходьби, участь у якому взяли й четверо юних українців у віковій категорії U18, двоє з яких – вихованці Житомирської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи з легкої атлетики Житомирської обласної ради», - йдеться у повідомленні.

Саме представники Житомирщини і принесли в скарбничку України дві медалі:

«Срібло» здобув Цьомик Роман (тренери Сушицький А.Ц., Чернов А.І.), пройшовши 10 км за 49:16 хв.

«Бронзу» - Ткачук Вероніка (тренери Малівський А.А., Чернов А.І.). Дистанцію 5 км вона подолала за 23:57 хв, лише п’ятьма секундами поступившись срібній призерці з Сербії.

Як повідомляв Житомир.info, 21-22 жовтня 2023 року в Івано-Франківську відбувся командний чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км серед дорослих, молоді та командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮСШОР. Житомирські спортсмени здобули низку перемог.