Місто

У Житомирі до «хвилини мовчання» біля міської ради долучилися чиновники

15 April 2024, 09:38

Вранці 15 квітня у Житомирі до загальноміської «хвилини мовчання» долучилися чиновники.

Біля міської ради, на вулиці Великій Бердичівській, до рідних загиблих захисників, які з минулого понеділка (8 квітня) виходять на акцію з плакатами та портретами тих, хто віддав життя за Україну, доєдналися ще близько сотні людей. На фото, зроблених журналістом Житомир.info, можна помітити посадовців Житомирської міської ради.

Під наглядом патрульної поліції люди перекрили пішохідний перехід біля міської ради, зупинивши рух транспорту.

Водночас 15 квітня о 9:00 комунальний пасажирський транспорт зупинився, натомість приватні маршрутки та автомобілі продовжували рух, зокрема, така ситуація була на вулиці Київській.

Зауважимо, що з 12 квітня житомирський активіст та волонтер Олександр Швецов проводить акцію на майдані Корольова із закликом до чиновників долучатися до загальноміської «хвилини навчання». Більше інформації про акцію дивіться на Facebook-сторінці ініціатора.

Нагадаємо, вранці 12 квітня рідні загиблих захисників продовжували нагадувати житомирянам про «хвилину мовчання»: цього дня акцію з перекриттям руху транспорту провели на майдані Соборному.

Як повідомляв Житомир.info, вранці 8 квітня навпроти Житомирської міської ради зібралися рідні загиблих військових, аби о 9:00 вшанувати їх пам'ять: люди заявили, що будуть виходити на акцію доки, доки місто не перестане нехтувати «хвилиною мовчання». 10 квітня на позачерговому засіданні Житомирського міськвиконкому ухвалили рішення про щоденне загальноміське вшанування загиблих «хвилиною мовчання». На сесії міської ради 11 квітня мер Житомира пояснив, що о 9-й годині буде зупинятися комунальний транспорт, щоб нагадати містянам про те, що йде в країні війна, та закликав всіх, хто їздить на власному автотранспорті, теж зупинятися.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: хвилина мовчання вул.Велика Бердичівська акція 
Матеріали по темі