Місто

У Житомирі дітям, які втратили своїх батьків на війні, вручили символічні подарунки в День Героїв

23 May 2024, 12:36

До Дня Героїв у Житомирі 23 травня дітям, батьки яких загинули на війні, вручили подарунки, щоб вони завжди пам’ятали своїх воїнів.

«Це вже не перший захід, який ми проводимо з дітьми, які втратили своїх батьків. І для нас, і для школи, і для інших дітей, і для них самих дуже важливо відчувати гордість за свого тата чи свою маму. Ми тоді запровадили в Житомирі ще у 2022 році такий подарунок, символічний подарунок від міста, від громади. Це худі кольору роду військ, в якому служив батько чи мати, з вишивкою. Потім срібний кулон, бригади чи підрозділу, в якому служили їх рідні. І там ще сувеніри, теж брендовані. Я багато зустрічаю дітей на вулицях міста, які ходять з цими кулонами. І в школі важливо, щоб діти інші бачили, що це син чи дочка героя»,- каже Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.


Цьогоріч подарунки від міськради отримали близько 70 дітей.

«Пам'ять про Героїв, вони віддали саме дороге, що в нас є, і ми повинні їх пам'ятати, ніколи не забувати. Діти, які втратили саме дороге, для них оцей кулон, це худі, в якому вони ходять з вишивкою, бригади тата, це святе»,- додав Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, зранку 23 травня у Житомирі віддали шану військовим, які загинули, боронячи Україну.

Як повідомляв Житомир.info, 23 травня 2023 року, до Дня Героїв у Житомирі поклали квіти, вручили нагороди родинам загиблих воїнів та подарунки дітям.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: День Героїв військовий захисник вшанування загиблий Сухомлин 
Матеріали по темі