Економіка

До «Армії відновлення» приєдналися понад 2800 безробітних з Житомирської області, яким заплатили 21 млн грн

14 June 2024, 14:39

Цьогоріч у виконанні суспільно корисних робіт на Житомирщині були залучені понад 1500 безробітних. Роботи організуються у 39 територіальних громадах, найбільше людей забезпечено роботою — у Коростенській, Хорошівській, Любарській, Черняхівській та Овруцькій. На виплату заробітної плати виконавцям робіт профінансовано вже 12,3 млн грн.

Про це 14 червня повідомляє Житомирська обласна служба зайнятості.

«Потрібні нині такі види суспільно корисних робіт: плетіння маскувальних сіток та виготовлення окопних свічок, надання допомоги вразливим верствам населення, облаштування місць для проживання ВПО, підтримання у готовності захисних споруд цивільного захисту до використання за призначенням та їх експлуатації, вантажо-розвантажувальні роботи, в т.ч. гуманітарної допомоги, заготівля дров для військових та населення», - йдеться в повідомленні.

Оплата за суспільно корисні роботи цьогоріч може становити до 12 тисяч грн за повний відпрацьований місяць.

«Загалом, від початку дії проєкту «Армія відновлення» у суспільно корисних роботах з відбудови Житомирщини взяли участь понад 2800 безробітних, на виплату зарплати яким профінансовано майже 21 млн грн», - повідомляє служба.

Долучитися до виконання суспільно корисних робіт можна звернувшись до найближчого центру зайнятості https://is.gd/HwqFGk

Детальніше про суспільно-корисні роботи https://is.gd/ofB4d3

Маєте запитання щодо діяльності служби зайнятості – телефонуйте нам на «гарячі» лінії 0-800-600-348 і 063-214-41-75 або пишіть у телеграм-чат обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_Zhytomyr.

Нагадаємо, станом на 7 квітня у 28 територіальних громадах Житомирської області реалізовується проєкт «Армія відновлення», який залучає безробітних до суспільно корисних робіт. З початку 2024 року люди отримали 660 направлень – вони плетуть маскувальні сітки, облаштовують житло для ВПО, заготовляють дрова для військових або ж виконують іншу діяльність.

Як повідомляв Житомир.info, 18 березня 2024 року Житомирська обласна служба зайнятості повідомила, що з початку року 26 територіальних громад Житомирщини долучилися до проєкту з відбудови країни «Армія відновлення». Служба зайнятості області за цей період видала 423 направлення для участі тимчасово безробітних українців у суспільно корисних роботах.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЦЗ армія відновлення служба зайнятості безробітний  
Матеріали по темі