Події

За неодноразове ґвалтування падчерки судитимуть жителя Житомирського району: почав, коли дівчинці було 12 років

13 липня 2026, 14:37

Ювенальні прокурори скерували до суду справу стосовно жителя Житомирського району, який ґвалтував свою падчерку.

Про це 13 липня повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

«За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Житомирської обласної прокуратури до суду скеровано справу стосовно жителя Житомирського району за фактом неодноразового сексуального насильства та дій сексуального характеру (ч.ч. 4, 6 ст. 153, ч. 6 ст. 152, ч. 1 ст. 155 КК України). Встановлено, що чоловік вчиняв насильницькій дії сексуального характеру відносно своєї падчерки», - йдеться у повідомленні.

Вперше такі дії він вчинив, коли дівчинці було 12 років. Обвинувачений, користуючись фізичною перевагою, вчиняв такі дії за місцем проживання за відсутності матері дитини вдома, а також за місцем роботи, куди дівчинка приносила йому їсти.

Максимальне покарання за скоєне – довічне позбавлення волі. На вирок чоловік очікуватиме під вартою.

Досудове розслідування здійснювали слідчі СУ ГУНП в Житомирській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному переслідуванню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і становлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо, у липні до суду скерували справу стосовно жителя Бердичівського району, який у 2022 році зґвалтував малолітню сусідську дівчину прямо на дорозі, а потім надсилав їй свої порно-відео.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці червня 2026 року ювенальні прокурори повідомили про підозру 58-річному житомирянину, який зґвалтував неповнолітню падчерку.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: зґвалтування сексуальне насильство падчерка прокуратура неповнолітня  
Матеріали по темі