Місто

В Житомире осталось газа на 3 дня

17 грудня 2008, 12:26

 

Житомир має ліміти на газ для опалення будинків до 20 грудня. Про це повідомив заступник міського голови Едуард Кругляк. Чи отримає Житомир ліміти в подальшому – напряму залежить від стану розрахунків за спожитий природний газ. (Рівень проплат  станом на 15.12.2008 за інформацією "Газ України"

 

Е.Кругляк зазначив, що за дорученням міського голови Віри Шелудченко продовжується робота по підключенню житлових будинків до централізованого гарячого одопостачання. Станом на 15 грудня до 145 житлових будинків централізовано подається гаряча вода.

 

Виконавчий комітет міської ради звертається до всіх житомирян з переконливим проханням погасити заборгованість за житлово-комунальні послуги і нагадує, що оплату за отримані послуги необхідно здійснювати вчасно, повідомляє прес-служба Житомирської міської ради

 

Без своєчасної і сумлінної оплати житомирянами житлово-комунальних послуг гарантувати стабільність подачі у будинки тепла й гарячої води буде неможливо.

 

На апаратній нараді міський голова Віра Шелудченко дала доручення вжити заходів по своєчасній оплаті працівниками виконавчих органів міської ради за надані житлово-комунальні послуги та забезпечити погашення заборгованості. Щомісячно буде аналізуватися робота у даному напрямку.

Житомир.info 

Матеріали по темі