Політика

Микола Присяжнюк: Проблем у Житомирі з цим керівництвом місцевої влади буде, на жаль, ще більше

13 August 2007, 18:08

Голова Житомирської обласної організації Партії регіонів, народний депутат України Микола ПРИСЯЖНЮК називає проблему з гарячим водозабезпеченням Житомира піар-ходом міської влади.

Про це Микола ПРИСЯЖНЮК заявив під час прямого ефіру на приватній житомирській телекомпанії "Союз-ТВ".

При цьому він нагадав заяву Житомирського міського голови Віри ШЕЛУДЧЕНКО про те, що гаряче водопостачання у місті планують відновити з 20 серпня.

"Звичайно, газ буде, але ми розуміємо, що хтось намагався зробити піар-хід на цьому питанні і викинув знову 800 тисяч гривень бюджетних коштів для того, щоб дати гарячу воду житомирянам", - сказав Микола ПРИСЯЖНЮК.

Він також вважає, що критична ситуація виникла через непрофесійний підхід до питання гарячого водозабезпечення з боку міської влади.

"Ніхто не прорахував, не підійшов професійно до цього питання. До мене від виборців надходить багато скарг та нарікань про те, що з’явилася гаряча вода уночі, але зникла вдень",-сказав Микола ПРИСЯЖНЮК.

Він також наголосив на необхідності планового підходу до питань гарячого водозабезпечення як Житомира, так і роботи житлово-комунального господарства міста загалом та спрогнозував, що у разі відсутності такого підходу "подібних проблем ставатиме дедалі більше".

При цьому керівник регіоналів області наголосив на необхідності можновлацям Житомира усвідомлювати, що соціальні та побутові питання людей турбують більше, аніж велика політика. "Регіонали області і я особисто найближчим часов відкриють гарячу лінію з цих питань і намагатимемося, щоб мер Житомира В.ШЕЛУДЧЕНКО почула ці проблеми і рано чи пізно сіла за стіл переговорів з фахівцями для того, щоб відбудувати житлово-комунальне господарство нашого обласного центру", - додав Микола ПРИСЯЖНЮК.

www.regions.org.ua

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі