Місто

У Житомирі навчалися міські голови

24 January 2007, 09:41

23 січня Асоціацією міст України було проведено чергове заняття фахової майстерні "Юридичне забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування", повідомляє прес-служба Житомирської міськради.

 Присутні дізнавалися, яким чином захистити права та інтереси територіальної громади, яке завдання стоїть перед юридичними відділами міських рад, аналізували рівень правової освіти та відповідальність юридичних служб органів місцевого самоврядування.

Фахові майстерні – регулярні навчальні заходи, які проводить Асоціація міст України для мерів міст-членів організації, спеціалістів відповідного профілю міських рад.
     Як зазначила Житомирський міський голова,  голова Житомирського регіонального відділення Асоціації міст України Віра Шелудченко у зверненні до учасників заходу, є багато проблем чи спірних питань з життя міста, з якими стикаються міські голови кожного дня. І надзвичайно важливо всі ці питання вирішувати у межах чинного законодавства і у рамках правового поля. "Всі ми живемо і працюємо у різних містах і такі зустрічі за спільним круглим столом та обмін досвідом фахівців своєї справи є надзвичайно важливим і корисним”, – наголосила Віра Тимофіївна.
     На круглому столі були присутні міські голови, їх заступники майже з усіх міст Житомирської області, а також начальники юридичних відділів місцевих рад.

З учасниками круглого столу практикою юридичного захисту поділилися начальник юридичного відділу Житомирської міської ради Микола Кукса та голова групи юридичної допомоги Асоціації міст України  Віктор Хоменко. Наводилися різноманітні приклади.
Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі