25 травня 2020, 20:27 Житомир: °C
Наталія Чісліна
Активний громадський діяч

ЖИТТЯ -- ТО МИР

    "Життя – то мир". Під таким гаслом відбулося відзначення 1130-ої річниці заснування міста Житомира біля Богунської районної ради.

        З вітальним словом до присутніх звернулася голова Богунської районної ради Людмила Янушевич, в якому зазначила,що ми відзначаємо ювілейну дату створення нашого міста у нелегкий для кожного з нас час, бо в країні триває війна, гинуть люди. Ми пишаємося тим, що саме завдяки нашій 95-й аеромобільній бригаді, наше місто відоме далеко за його межами. І, дійсно, хлопці з цієї бригади, своїми героїчними вчинками довели, що вони є справжніми синами України.

      На заході проведено благодійний ярмарок за сприяння загальноосвітніх шкіл №5,6,7,15,16,17,19,28, 32,35,приватної школи “Ор Авнер”, технологічного ліцею, громадських організацій “Батьківщина молода”, “Жінки Житомира”, “Житомир Європейський”, спілки “Козацька Берегиня”, Жіночої ради Богунського району, Всеукраїнського об'єднання ветеранів, Ветеранської організації Богунської районної ради. Кошти, зібрані на ярмарку, (а це – більше 8000 гривень), будуть направлені на допомогу пораненим бійцям.

 

Захід відбувся в патріотичному форматі, багато гостей прийшли у вишиванках, з елементами національної символіки. Під час виконання гімну та інших патріотичних пісень, у багатьох на очах бриніли сльози.

Всі присутні мали змогу нанести відбиток своїх долонь на карту України, отримати малюнок з національною символікою, придбати домашню випічку та патріотичні вироби.

Оскільки захід був спрямований на підтримку наших військових, на нього були запрошені представники 95-ї аеромобільної бригади капітан, т.в.о. начальника пункту Тищенко Юрій Вікторович, майор Пукасюк Руслан Вікторович та інші, яким вручили коровай та солодкі торти від житомирських майстринь.

Учнівська молодь загальноосвітніх шкіл №5,7,15,16,17,19,27, приватної школи “Ор Авнер”, технологічного ліцею подарувала військовим патріотичні плакати-колажі із закликом до миру.

Також, напередодні проведення заходу, за ініціативи керівництва, депутатського корпусу Богунської районної ради, громадських організацій,учнів загальноосвітньої школи №7 відбулася акція “Тобі, героїчна 95-та” та висаджено на клумбі біля Богунської ради 95 кущів троянд на честь 95 –ї аеромобільної бригади.

   На завешення свята ведучі Руслан та Світлана Кагановичі підвели підсумок щорічного конкурсу-огляду «Мій квітучий район», переможці якого отримали подарунки від депутатів Богунської районної ради .

                                Щиро дякуємо всім, хто долучився до цієї благодійної справи.