25 травня 2020, 21:20 Житомир: °C
Наталія Чісліна
Активний громадський діяч

Чому Людмила Янушевич?

 

     Вибори, що відбудуться незабаром, обіцяють бути таки гарячими, незважаючи на осінню прохолоду, адже зареєстрована немала кількість кандидатів на посаду нардепа. Опубліковані передвиборчі програми знайомих, та малознайомих прізвищ, свідчать про те,що начебто всі знають, як зробити життя в країні (і, безпосередньо, у нашому місті) кращим.

      Після подій на Майдані, після всіх тих втрат, що зазнала Україна, люди перестали вірити в передвиборчі обіцянки; народ все ще чекає реальних змін і вони будуть, якщо всі ми зробимо врешті-решт правильний вибір.

      Переконана, що цього разу в парламент повинна пройти людина, яка знайома з проблемами простого люду, переймається ними і дійсно допомагає у їх вирішенні. Я знайома з такою людиною. Це –Людмила Янушевич, голова Богунської районної ради.

    Скільки часу знаю Людмилу Петрівну, -- ніколи не виникало сумнівів щодо її чесності та порядності: не відпочиває на дорогих курортах, не їздить в дорогих автомобілях, не мешкає в шикарних котеджах, не задіяна в корупційних схемах.  І кожен, хто її знає, не дасть мені сьогодні збрехати. Хто хоча би раз звертався до неї за допомогою чи порадою, -- отримував її. Людмила Янушевич завжди серед нас: усміхнена, щира, привітна, відкрита.

        За чотири роки вона зробила Богунський район квітучим,мальовничішим – кращим. Її можна побачити і серед молоді, адже, тісно співпрацюючи з навчальними закладами, проводить безліч заходів, спрямованих на розвиток правової освіти школярів; і серед ветеранів,яких вона завжди підтримує (а вони підтримують її) і допомагає.

           Без зайвого піару, проводячи різноманітні акції разом з громадськістю,збирає кошти  на, теплі речі,продукти харчування для потреб військовослужбовців АТО, поранених бійців,переселенців зі Сходу.

        Тому я переконана, що саме Янушевич Людмила, яка знає зсередини всі «підводні рифи» системи соціального захисту, проблеми в комунальній сфері, болі і переживання (за виживання) простого народу, кожного жителя міста, саме вона зможе ініціювати прийняття таких законів, за яких звичайні люди врешті-решт побачать «світло у вікні»…

 

Я обираю ЛЮДМИЛУ ЯНУШЕВИЧ!