25 травня 2020, 20:04 Житомир: °C
Наталія Чісліна
Активний громадський діяч

ПЕРЕФАРБОВАНІ РЕГІОНАЛИ або...ЗНОВУ СТАРІ ГРАБЛІ

 

           Передвиборча гонка виходить на фінішну пряму.  До завершення цього процесу залишаються лічені хвилини. І що ми бачимо? До болю знайомі «старі» обличчя, прізвища,пильно вдивляючись у які, бачимо отих прорегіонівських прихвостнів, які довели країну до Майдану (і до так званої, неоголошеної війни), а тепер, начистивши до блиску черевики, йдуть «в народ», обіцяючи «золоті гори» та зміни на краще.

      Знов, і знов ми наступаємо на ті ж самі граблі. Знову до влади рвуться ті, хто наживався на політиці, обманював людей, крав і продавав країну та її народ. Знову ми бачимо у списках кандидатів у депутати тих же регіоналів   корупціонерів і хабарників. Чи не перефарбовані регіонали винні у війні на Донбасі? То невже ми  їм знову дамо доручення від нашого імені керувати державою? Тепери вони піаряться на допомозі для АТО, витрачають величезну кількість грошей на проведення передвиборчої агітації. А де взяли такі кошти? Стільки років розкрадали, а тепер вирішили частину віддати? Чому їх не було видно на Майдані? Чому вони не в АТО, а лише піарячись фотографуються  на фоні БТРів? Питань багато, а відповіді нема…

         Люди зачекалися... Вони прагнуть швидких і якісних змін. За це українці заплатили велику ціну. А віддачі наразі не бачать. Натомість все більше ознак повзучого реваншу.

        Висновки робіть самі! Але досить! Вже так назмінювалися, що й далі нікуди. Настав час раз і назавжди поставити крапку в цій справі!—бо, лише від нас з вами залежить майбутнє нашого міста і країни в цілому. Потрібно 26 жовтня зробити воістину правильний вибір!

      Бо як говориться в Євангелії: «Бережіться лжепророків, які приходять до вас у овечій шкурі, а всередині є вовками хижими» (Матф., 7, 15)..