3 серпня 2020, 18:12 Житомир: °C
Роман Мусійчук
Депутат Житомирської районної ради, керівник ГО " Захист прав споживачів громадського транспорту".

Тільки після обстеження пасажиропотоку потрібно переглядати вартість перевезення на маршрутах міста!

 Написав звернення щодо підвищення вартості проїзду меру Сухомлину та головам депутатських фракцій. Закликаю громадські організації долучитися та підписати відповідне звернення. Ні - грабіжницьким тарифам! Оскільки не виконується перевізниками умови і правила перевезення пасажирів: дотримання графіку руху, відповідність транспортних засобів безпеці пасажирів (технічний  та санітарний стан ). Також слід відзначити, порушення перевезення стоячих пасажирів. Варто зауважити, на те, що реального пасажиропотоку у маршрутках, на сьогоднішній день, визначити не можливо, тому виконком та управління транспорту спираються на дані, які їм дають самі перевізники. 

Поруч з тим, перевізники систематично порушують умови договору. Автобуси їздять не за графіками, а також за власною ініціативою з'їжджають із маршрутів у вечірній час. Стан обслуговування та самих автобусів жалюгідний. Якість послуги не відповідає вищій вартості проїзду аніж 3 гривні.

Вимогі прості, зупинити рішення виконкому до реального обстеження пасажиропотоків. Створити робочу групу, яка спільно із ГРОМАДСЬКІСТЮ та представниками влади проводитиме перевірки маршруток Житомира, що дозволить визначити пасажиропотік та побачити реальний дохід перевізників і тариф, яким він має бути!. Вимагаємо припинити розгляд проекту рішення без регуляторного акту, до проведення обстеження пасажиропотоків і потім громадських слухань по даному питанню. Не проводити будь - які подальші дії спрямовані на збільшення вартості проїзду, провести обстеження пасажиропотоків та врешті - решт зайнятися реальною транспортною реформою у місті Житомир.