7 червня 2020, 12:41 Житомир: °C
Давиденко Роман
Заступник керівника Житомирської міської організації Політичної Партії УДАР" Віталія Кличка. Політик, журналіст, професор права

Стосується кожного!
Енергія має властивість накопичуватися і вибухати у самий непередбачуваний момент. Що і відбувається наразі в Україні.

Ця влада залізла не тільки в кожну родину, встановлюючи та нав'язуючи свої бандитські, корупційні правила, підвищуючи тарифи та маніпулюючи цифрами та поняттями, не тільки вибірковим правосуддям та міліцейським свавіллям, не тільки відбираючи бізнес та виганяючи з роботи в нікуди, не тільки перекручуючи історію і скорочуючи медицину та програми, але й залізаючи у відкриту та щиру українську душу, нав'язуючи свій бандитський менталітет. Начебто, беззаконня - це норма, хабарі - це законно, матюки - це правильно, вбивства - повсякдення, і рабство - це нормальний стан. Такого не буде! Неодноразове нехтування Конституцією з боку влади, жонглювання Законом, вибіркове правосуддя положило край терпінню народу та зламало гнилий стрижень, на якому жирувала та почивала «воровська шайка», під назвою влада.

Зробивши з Державного бюджету «воровський общак» і наповнюючи його з легальних і кримінальних джерел, бандитська влада заспокоїлась, відгородившись за наші з вами гроші. Ким? беркутом, та спецзагонами, які замість того, щоб ловити бандитів, оберігають бандитів від нас, та залишаючись неконтрольованою і злочинною по своєї суті. Влада чхати хотіла на народ, оскільки цінність народу не в тому, що він є а те, що гроші приносить. Не можу бути відсторонь від подій, які потужно охопили всю Україну. Влада цинічно брехала весь час щодо підписання асоціації з ЄС, даючи надію на майбутнє кожному українцю, де б вони не знаходились, бути справжньою людиною, в межах країни чи за кордоном. Кожному українцю живому і ненародженому! Влада, брехала весь час, знаючи, що підписання не буде, оскільки європейські цінності передбачають контроль за усіма гілками влади, персональну відповідальність кожного посадовця на всіх рівнях, обраність народом Президента, та парламенту, а не маніпулювання голосами, підрахунками, жонглювання Головою ЦВК - буде не буде, та проплаченими рейтингами, обраність народом суддів, а не зробити «бізнес-проект» заплати за місце і стань суддею, обраність народом прокурорів, а не зірвав «джек-пот» і став державним обвинуватцем, став міліціонером, а не конвектором людської долі в гроші.

Але влада забрехавшись і маючи унікальну властивість з гіршого зробите ще гірше,нарешті проявила своє справжнє обличчя, а точніше, повернулась тим місцем, по якому, згуртувавшись для потужного удару, треба дати копняка раз і назавжди позбувшись від цієї влади, як від тимчасового непорозуміння. І коли наші діти будуть усміхатися і дивитися в майбутнє з надією, тоді і вмирати можна. Слава Україні!
Автор статті: Роман Давиденко