1 червня 2020, 15:56 Житомир: °C
Давиденко Роман
Заступник керівника Житомирської міської організації Політичної Партії УДАР" Віталія Кличка. Політик, журналіст, професор права

Тектонічна політика.
Пам'ятаєте, як Майдан просив Схід України та Донбас, вставай - піднімайся? Як просили шахтарів сказати своє вагоме слово, як В. Кличко єдиний з опозиціонерів, на той час, ходив до антимайдану, та спілкувався з людьми зі сходу, та "топазами".
Якщо, би вони прислухались, не було би того, що зараз відбувається в Слов'янську та Краматорську. Був би живий Горлівський Депутат Володимир Рибак, Небесної Сотні не було би, оскільки режим Януковича, тримався на мовчазній згоді та інертності Сходу. Були би живі багато іншіх людей, матері дочекалися би своїх синів, а діти сиділи би на руках у своїх батьків, та слухали казки не про злого Путіна, а про добрих чаклунів з чарівного світу, де немає війни та "зелених чоловічків". Не послухали і зараз не хочуть слухать? Певна річ, що народом якій довели до зубожіння легко керувати і вони самі собі ради не можуть дати, що робити. А жаль! Запевняю, що ви і ми українці-нація яка непереможна. Ніколи не стомлюсь відповідати на особисті повідомлення з луганську та Донецьку з проханням від людей зі Сходу : Не кидайте нас! Запевняю, все буде добре, але якою ціною?
Ми можемо разом зробити Україну сильною і багатою і у нас для цього все є, насамперед люди. Добрі, відверті та красиві. Такіх людей, як у нас ніде в світі немає. Ми начебто такі самі, але інші. Без перебільшення. І небо у нас інше, і дерева і земля. і за це все йде боротьба. І йде боротьба за душі українців. Та за оманліві рейтинги.
Але питання не тільки в цьому. Світ тримається на уявах, та протиріччях. Якщо б Путін не був впевнений у власних силах і не мав такої підтримкі в Росії серед росіян, він би ніколи не забрав би Крим, не засилав би диверсантів в Україну, та не налаштовував бі весь світ проти себе і своєї агресивної політики. І якщо б, росіяни сказали своє слово, влада Росії замислилась, що ім далі робити і куди тікати.
Ще є час замислитися, але його залишилось не багато. Час діяти. Якщо не ми, то нам завдадуть "удару" від якого буде важко оговтатися! Схід і Захід разом! Крим-це Україні Росіяни ми інші, але вам не вороги!