1 червня 2020, 15:09 Житомир: °C
Давиденко Роман
Заступник керівника Житомирської міської організації Політичної Партії УДАР" Віталія Кличка. Політик, журналіст, професор права

Поганий знак-добрий знак!
Поганий знак, що Юрій Луценко, хоче виправдати та реабілітувати в очах суспільства Р. Ахметова. Дуже поганий! Ніколи не подумав, що разом зі мною пліч, о пліч стояв цей одіозний олігарх. Та, щити та каскі з протигазами було оплачено з його багатоміліардних рахунків.
 Це означає, що Ахметов робить ставку на нову команду причому заходить з делеку. Не на пряму, а через пятих-десятих осіб, що б вдарити на пряму з усією прихованою жорстокістю і підступністю.
Я заяви Луценко не даремні, що хоче повернутися в політику, через  обрання нової ВР.  А на політику як відомо гроші потрібні. З впізнаваємостю п. Юрія, не такі й великі. Чекаємо проєкт Ахметов-Луценко.
Як це вже все дістало!

І хто ці всі Ложкіни, Вілкіни,  Друшляки та Макогони? Герої Майдану?
Розкажыть мені я послухаю.

Добрий знак, щодо містики президентів України: у нас були Леонід Перший, Леонід Другий, Віктор Перший, Віктор Другий. Ми обрали... Петра Першого. А тепер увага: і того, історичного, і нашого - обидвох звуть Петро Олексійович! Той Петро вільно володів голандською - наш вільно говорить англійською. Той рубав "вікно у Європу" - наш також збирається євроінтегрувати країну. Може, й бороди боярам (олігархам) пообрубає? А далі УВАГА! - час напружитися москалям: за Петра Олексійовича Москва перестала бути столицею.СЛАВА Україні!