1 червня 2020, 16:42 Житомир: °C
Давиденко Роман
Заступник керівника Житомирської міської організації Політичної Партії УДАР" Віталія Кличка. Політик, журналіст, професор права

Актуальне питання...

Вчора з ранку був на робочій групі, у Житомирскій ОДА, під головуванням заступника чильника, п- на Вячеслава Поліщука, по питанням незаконного видобутку бурштина і як цьому покласти край.
Винесли резолюцію, шодо скорішого прийняття відповідного Закону, запобігання контрабанди бурштину, та посилення відповідальності за незаконний видобуток дрогоційного каміння, та направлення звернення до Президента Украіни, та прем'єра, щодо реагування та допомоги.
Я вніс пропозицію, про зібра...ння позачерговоі Селищноі Ради Олевського району, Житомирськоі ОблРади, а по можливості Верховноі Ради, шоб на порядок денний було винесено питання про екологічну катастрофу та екоцид на Житомирщині, внаслідок знищення копачами природи. Та другу пропозицію, щодо зняття мораторію на проведення екологічних інспекцій, та дієвих інструментів впливу на копачів, організаторів, та скуповувачів.
Пропозиціі пройшли обидві. По підсумку 3+2.
Якщо так піде - ми переможемо! Разом до перемоги над бурштиновою мафією!
upd: 19.06 пятниця о 10:00 в Олевську пройде потужеа зустріч та збори майже усіх зацікавлених структур, щодо вирішення цього питання. Більш детальна інформаціч та можливі корективи до Заступника Голови Житомирмького ОДА пана В. Поліщука. Він цю інфо підсвітив!
Запошуються усі бажаючи!
А Вас Друзі, попрошу поширення! Дякую!
Слава Украіні!