15 серпня 2020, 20:56 Житомир: °C
Юрій Огірчук
Політолог, начальник організаційного відділу апарату Житомирської РДА

Юні спортсмени зі Станишівської ОТГ виграли 11 медалей на фіналі Чемпіонату України з кунг-фу (саньда)

Юні спортсмени у складі збірної Станишівської федерації кунг-фу взяли участь у фіналі Чемпіонату України з кунг-фу (саньда), який 10-11 листопада відбувся у Києві. Наші хлопці та дівчата повернулися додому з перемогою.

Результати:

І місце:

- Гірилович Дмитро (вагова категорія до 60 кг)

- Ковач Василь (вагова категорія до 40 кг)

- Ілля Заворотнюк (вагова категорія до 30 кг)

ІІ місце:

- Євгеній Волощук (вагова категорія до 60 кг)

- Костянтин Осіпчук (вагова категорія до 55кг)

- Ярослав Обертинський (вагова категорія до 50 кг)

- Артур Дідковський ( вагова категорія до 40 кг)

- Євгенія Теліга (вагова категорія до 40 кг)

- Каміла Русятинська (вагова категорія до 35 кг)

ІІІ місце:

- Олександр Зверєв (вагова категорія до 40 кг)

- Микола Горбанюк ( вагова категорія до 35 кг)

Наставник юних спортсменів Ярослав Кобель розповів, що тренування у Станишівській ОТГ започаткував у 2017 році. «Коли замислився над тим, щоб тренувати дітей, хотів популяризувати серед молоді цей вид східних єдиноборств, адже насправді мало хто знає про них. Це поєдинки в повний контакт, де задіяна ударна та кидкова техніка. Я звернув увагу на те, що житомирські діти мають чимало варіантів, яку секцію обрати собі до душі. А ті хлопці і дівчата, які живуть у селищах, такої можливості не мають. Хоча там живуть чудові, талановиті діти, у чому я особисто переконався згодом. Тому я вирішив, чому б не познайомити їх з видом східних єдиноборств - саньда. На даний момент у секціях Ліщина, Пісок і Зарічан займаються понад 70 дітей та навіть дорослих», - говорить Ярослав Кобель.

За словами тренера, підготовку до Чемпіонату України розпочали ще влітку. Проводили спортивні збори на березі моря в селі Залізний Порт Херсонської області.

Керівник разом з дітьми дякують за спонсорську допомогу у поїздці на змагання до Києва - керівнику СТОВ «Ліщинське» Олегу Мазуру, директору ФГ «Відродження АГРО» Василю Давидчуку, депутатам від с. Зарічани та Станишівському сільському голові Юрію Матвійчуку.