24 вересня 2021, 19:13 Житомир: °C
Владимир Гребёнкин
Владимир Гребёнкин, Social media & Digital PR-specialist, columnist, SMM coach

Революція, яку ми “прасралі”
Нинішні протести підприємців проти проекту податкового кодексу співпали із подію шестирічної давнини. Мабуть. А може все повертається на “круги своя”.

Нагадаю, що 22 листопада 2004 року в Україні вибухнула революція. Помаранчева. Добре пам`ятаю ті події, бо вже наступного дня був у Києві. Мене - житомирського журналіста опозиційної газети - відрядили до столиці збирати матеріал.

Памятаю, як дубіли ноги, як люди ходили обмотані помаранчевими стрічками, як перекрили Хрещатик, як стояли біля Верховної Ради, як бігли на Майдан слухати Ющенка, як вірили політикам...

А ще пригадую, як до влади прийшли люди, які майже нічим не відрізнялися від попередників. Як людям роздавали посвідчення (читай: папірці) учасників помаранчевої і як хтось із літніх людей казав, що треба брати більше, бо пенсію тоді добавлять.

Якось мене розлютила купка житомирських комуністів, що пікетували візит тоді ще президента Ющенка. “Прасралі країну!” - з пересердя сказав я їм (СРСР мав на увазі). Наразі от думаю, що нам теж є чим “пишатися”.

На згадку про ту, іще не сплюндровану революцію, маю дві зроблені власноруч фотографії. Вони вже історія. Шестирічної давнини.