24 вересня 2021, 18:55 Житомир: °C
Владимир Гребёнкин
Владимир Гребёнкин, Social media & Digital PR-specialist, columnist, SMM coach

Мені така влада не потрібна!
Я намагаюся не мати справу з медичною системою у разі хвороби. Цього тижня це правило дало збій і мене "дьорнуло" піти у поліклініку.

Мороз, вітер, хуртовина... Дотеліпався до проспекту Мира. Виявляється отоляринголога немає. Взагалі. Штатної одиниці. Валіть, кажуть, у поліклініку на Лесі Українки. "Дьорнуло" погодитись - таки боліло, стан космічно-фантастичний.

Знайшли мою мед.картку ("добротного" радянського зразка, зліплені між собою аркуші, тканина на корінці) й дають папірець на підпис: заява про те, що я зобов'язуюся повернути картку...

Дивлюся я на цю "заяву" і нарешті здоровий глузд пробився крізь больовий заслін: подумав скільки часу втрачу на дорогу в таких погодних умовах, скільки просиджу у коридорах поліклініки, скільки грошей на обстеження, аналізи, "благодійні внески"... Згадав про антибіотики, через які мандарини смакують як бензин, подякував і пішов займатись самолікуванням.

Мені не потрібна така влада в Житомирі й області, що за стільки років не може комп'ютеризувати процес збереження медичної інформації своїх громадян, прив'язавши її хоча б до ІПН (не говорячи вже про індивідуальні пластикові картки).

Мені не потрібна така влада в країні, яка у цьогорічному бюджеті на потреби медичної галузі передбачила 9 млрд грн., тоді як МВД виділяє удвічі більше - 18 млрд!!!

PS
Наразі дуже хочу, щоб після перемоги Миколу Бімбу повернули із Австрії - не для суду й посадки. Поставити його на Майдані, щоб кожен українець міг подивитись йому в очі за те, що він зробив із країною. Певно доведеться його за броньованим склом ховати...

Думаю, що дійство матиме неабиякий успіх й доведеться організувати гастролі по всім регіонам країни - певен навіть на Донеччині, у Криму etc. українці охоче "подивляться в очі".

PPS
Коментарі вирішив не закривати - цікаво як тролі і бототітушки будуть захищати Миколу "Дапашліви"/"Кровосісі"/"Бімба" Азарова, який їх усіх кинув і утік насолоджуватися життям у ненависну йому гейЕвропу.

Релевантна картинка тут https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1779784_763186817043934_1105001555_n.jpg