24 вересня 2021, 17:21 Житомир: °C
Владимир Гребёнкин
Владимир Гребёнкин, Social media & Digital PR-specialist, columnist, SMM coach

Нам уже потрібна інша влада

Дивлюсь на кримські події і думаю: якщо у Кремль терміново потрібен спеціаліст по зв'язках із реальністю, то у Київ терміново потрібні кризові менеджери та спеціалісти по правильному і грамотному виходу із ситуацій. Із будь-якої ситуації можна вийти.

Снідав сьогодні у кафе. Включили 5 канал, телемарафон, кримські події. Дивився які приниження мають українські вояки, подумав: у Київ терміново треба спеціаліста, який допоможе з гідністю та іміджевими бонусами вийти з ситуації.

За секунду подумав про інше – нам УЖЕ потрібна інша влада. Треба думати як уже винести цих самоназначених у владних кабінетах.

І нефіг давати їм можливість попрацювати – ні сто днів, ні навіть 50. Вони тільки більше запустять коріння і викорчувати буде важче. Вони за неповний місяць довели, що не можуть в екстренних умовах налагодити роботу. Нафіга ж нам такі керманичі?! Останні пару років ми живемо в умовах кризи і найближчі роки будемо у складній ситуації. Ці «менеджери» нам точно не потрібні.

«Свобода» явила себе – подивимося кому служить Генпрокурор (Лещенко гарно написав про «ефект метелика» у себе в блозі). Яценюк не підписує економічний пакет Асоціації з ЄС – мовляв ми не готові. Так і Азаров казав, це була «відмазка» Януковича у Вільнюсі.

Може й справді я щось не знаю про угоду з ЄС. Але чому колишні опозиціонери не хочуть ухвалити власний законопроект про боротьбу з корупцією? http://youtu.be/-R6xUxj4z0k Нині ж є усі важелі.

Слушне запитання від друга – «А кого ставити?». Ефективних менеджерів, які нині є у бізнесі та громадських організаціях. Може навіть із-за кордону запрошувати спеціалістів. А політиків до них приставити у якості радників. (Ясна річ, що така схема не для всіх галузей буде доречна – безпека, оборона etc. має формуватися за звичним, але видозміненим принципом).