24 вересня 2021, 17:53 Житомир: °C
Владимир Гребёнкин
Владимир Гребёнкин, Social media & Digital PR-specialist, columnist, SMM coach

Концерти, парад і війна

 Уже майже місяць, із дня, коли повернувся з фестивалю Бандерштат, розмірковую - а чи правильно щось святкувати, відзначати, розважатися, влаштовувати відпустки, концерти etc. у воєнний час? Останні пару днів у мережах висловлюють різні думки з приводу параду...

Послухав, подумав і от що для себе вирішив: якщо не ходити на прем'єри чи не справляти весіль etc., то "дах поїде". Має бути розрядка для мозку. У блокованому Ленінграді також були концерти.

Питання в правильній організації дійства. Так, на Бандерштаті співали, скакали, але водночас збирали гроші для армії, зустрічалися з добровольцями, взагалі повітря було просочене духом патріотизму.

Про парад. Одна знайома, відповідаючи моєму партнерові, написала коментар у Facebook: "Це політика. Розумна політика". І я з нею згоден.

Цей парад - меседж кремлівськомухуйлу. Що його дезорієнтували, що українська армія вже не та, ніж навесні, коли довелося без бою піти з Криму, і нахрапом нас нині не взяти. Власне це приклад грамотно організованого дійства, про що я написав у третьому абзаці.

Іноді ми не здатні осягнути всього задуму через брак інформації або ще з якихось причин. Найкраще у таких випадках - спостерігати.

Ознайомтеся з моїми фотоблогами:

http://rivnephoto.tumblr.com

http://zhitomirphoto.tumblr.com