5 серпня 2020, 12:51 Житомир: °C
Іван Фурлет
Голова Житомирської міської організації політичної партії ДемАльянс (Демократичний Альянс)

Приклад антипутінізму у Житомирі

Не так давно описав приклад путінізму - як, здавалося б, у простій ситуації у Житомирі порушники уникають відповідальності. Сьогодні ж, хочу продемонструвати позитивні зміни, які стали наслідком проактивної позиції житомирян.

Вчора Юлія Чепюк​ наголосила на ще одній, менш кричущій, категорії порушників на Михайлівській - підприємців, які здійснюють підвіз товарів до своїх магазинів.

Я прихильник сприяння бізнесу, а не його пресування, однак ми ж цивілізовані і можемо встановити та дотриматися встановлених правил. А виявляється є рішення виконкому ще 2006 року, яке обмежує рух транспорту на Михайлівській та встановлює час для підвозу з 22 до 10.

Я відразу запропонував зробити пам'ятку для підприємців, які навряд знають про таке рішення, адже місцева влада такими речами рідко турбується, хоча це її прямий обов’язок (той же мій приклад з магазином).

І, що чудово, на допис відреагував сам підприємець, Сергій Мельниченко. Не просто відреагував, а вибачився та зобов’язався дотримуватися рішення, про яке тільки дізнався.

Допис підприємця

Це і є приклад цивілізованих громадян, які не уникають відповідальності, а розуміють свою роль у добробуті суспільства.

Саме завдяки такій проактивності наша країна обов’язково переможе… Ні, не Путіна, а совок в головах. Путін уже давно програв ;)