5 серпня 2020, 13:38 Житомир: °C
Іван Фурлет
Голова Житомирської міської організації політичної партії ДемАльянс (Демократичний Альянс)

Синдром партії регіонів заразний

Сказано-написано про проблеми ЖТТУ впродовж років уже неймовірно багато, про хаос у організації роботи “маршрутчиків” знає навіть кожен їх клієнт. Однак, попри солодкі обіцянки при призначенні про “наведення порядку” у транспорті, Євгеній Демчик продовжує славу наперсточників-регіоналів.

Після того, як перевізникам вдається укінці грудня “пропихнути” підвищення ціни на проїзд, влада під тиском громадськості йде на підписання Меморандуму. У ньому всі три сторони зобов’язуються лягти кістьми задля наведення порядку у транспортній сфері.

Оскільки вже після підписання Меморандуму були зафіксовані факти його порушення наша команда запропонувала Євгенію Демчику допомогти у реалізації контролю за якістю послуг перевізників.

Допомога полягала у централізованому запуску “СМСконтролю” - вивішення оголошень у салоні маршруток про можливість подачі СМС-скарг прямо під час її руху. Опрацювання цих скарг владою в свою чергу дало б змогу їй ефективніше реалізовувати свій обов’язок - контроль за перевезеннями.

Оголошення в Маршрутки

Однак, попри те, що у Меморандумі всі сторони поклали на один одного чимало зобов’язань, в т.ч. на громадськість - обов’язок контролю, Євгеній Демчик, аж через півтора місяці, таки черкнув “відмазку”. Виявляється, йому допомога не потрібна, бо “законодавством про автомобільний транспорт це не передбачено..”.

відповідь Демчика

Отже, вслід за перевізниками плювок у обличчя громади зробила і влада, при першій же ініціативі заперечивши зміст Меморандуму.

І що найсумніше, виконувати свої прямі зобов’язання пан Демчик не хоче, а, можливо, навіть, і не здатний… Схоже говорити гарні слова, а потім робити навпаки - хвороба, яка передалася нашому герою від його давнього одіозного товариша-регіонала Журавського...

П.С.: Попри бездіяльність влади сервіс "СМСконтроль" працює, користуйтесь. Якщо Ви готові допомогти впровадити сервіс - звертайтесь ;)