29 травня 2020, 16:19 Житомир: °C
Валерій Івановський
Головний редатор газети "Сільське життя", магістр державного управління, політолог, письменник, голова Житомирської громадської організації "Влада - народу!"

Хто замінить "ворога українського села" губернатора Машковського?

Хто замінить "ворога українського села" губернатора Машковського?

 

 

Одним з «досягнень» житомирських «шоколадників» на чолі з головою Житомирської ОДА С.Машковським є першість по Україні по закриттю сільських шкіл. Тобто завдання своїх американських господарів по знищенню українського села вони виконують найбільш прискіпливо.

 
За даними Інституту освітньої аналітики МОН України мережа загальноосвітніх навчальних закладів в нашій державі протягом останніх двох навчальних років скоротилася на 267 загальноосвітні заклади. 
 
У містах було закрито 38 шкіл, а відкрито - чотири. Сільських шкіл було закрито 231, а відкрито лише 11. У сільській місцевості найбільшого скорочення зазнали ЗНЗ у Житомирській облаті, де було закрито 40 шкіл, тобто «шоколадники» поставили хрест на майбутньому ще сорока сіл області. Такий геноцид українського села цілеспрямовано можуть виконувати лише справжні вороги українського народу.
 
І подібних «досягнень» житомирських порошенкових ставлеників-невігласів чимало. Тому навіть оточення Порошенка, яке саме розбирається у справі державного управління мов «заяць у геометрії», вже визнало, що кадрове призначення автомобільного продавця С.Машковського на посаду губернатора Житомирщини, як і абсолютна більшість кадрових призначень «шоколадників», є вкрай невдалим і провальним.
 
Вже півроку в адміністрації Порошенка ведуться розмови про те, ким замінити Машковського. За інформацією звідти, донедавна це місце, як «запасний аеродром», притримував для себе ще одний «видатний» «шоколадник» з Житомира – міністр інфраструктури та ще й віце-прем’єр Зубко, який по ефективності діяльності такий самий «нульовий», як і вся «команда Порошенка». Проте у Верховній Раді у грудні минулого року, навіть після того як Яйценюка було винесено з трибуни за яйця, він все ж втримався за крісло, а тому ганебна відставка Зубка була також ненадовго відтермінована. 
 
Саме тому й Машковський поки що також просиджує на посаді голови Житомирської ОДА, хоча газета «Сільське життя» з першого дня його призначення передбачала сумний фінал для автодилера та населення області – виходячи з попереднього досвіду його роботи, якого було вкрай недостатньо для керівництва цілою областю.
 
За інформацією з Києва однією з кандидатур на першу посаду Житомирщини є й місцевий бізнесмен Рабінович. Тому у громадськості виникає запитання: пане Порошенко, може досить вже тягнути у владу бізнесменів лише з однією національною ознакою, у яких в голові лише гешефт? 
 
Бо вміння танцювати «сім сорок» - це добре, але хто буде витягувати Україну з «глибокої дупи», куди нас затягнули і далі тягнуть «шоколадний король», Сеня-кулявлоб, «вінницький пацан» та «кривавий пастор»?
 

P.S. Коли даний матеріал проглянуло 900 відвідувачів, адміністрація  сайту зняла його з технічних причин. Зараз читачам пропонується повторне розміщення матеріалу.