29 травня 2020, 15:49 Житомир: °C
Валерій Івановський
Головний редатор газети "Сільське життя", магістр державного управління, політолог, письменник, голова Житомирської громадської організації "Влада - народу!"

Про "європейські цінності", які нам - як корові сідло

Спочатку кілька повідомлень про нещодавні події у Львові, що мали значний резонанс не лише в Україні, а й у світі.

 

"Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт прокоментував зрив Фестивалю рівності, який мав відбутися у Львові 19 березня.

 

Дипломат зазначив, що фестиваль "не зміг відбутися через насильницькі протести".

 

"Погана новина, що Фестиваль рівності у Львові не зміг відбутися через насильницькі протести. Прояви нетерпимості у Львові протирічать європейському майбутньому, заради якого українці так багато пожертвували", - заявив посол США.

 

Як відомо, 19 березня у львівському готелі "Дністер" учасників ЛГБТ-фестивалю заблокували кількадесят невідомих у спортивному одязі та балаклавах. Згодом з'явилися повідомлення про мінування готелю.

 

Під час евакуації близько 200 агресивних молодиків почали жбурляти каміння та петарди в учасників Фестивалю, яких охороняла поліція,  та в автобуси. Щонайменше один перехожий постраждав.

 

Напередодні керівник ЛГБТ-організації Insight Олена Шевченко повідомила, що її та її друзів відмовилися поселити у готелі "Львів".

 

Ось таку інформацію отримав  пересічний громадянин України з приводу подій у Львові. У багатьох, безумовно, виникло запитання, що ж то за такий фестиваль, і чому львів'яни, серед яких нібито найбільша частка виступає за євроінтеграцію, вчинили  те, що "протирічить європейському майбутньому, заради якого українці так багато пожертвували" - як пише американський посол?

 

Давайте розберемося.

 

Відразу потрібно вияснити, що ж таке ЛГБТ і що стоїть за цією абревіатурою, оскільки без розуміння цього неможливо зрозуміти, що ж відбулося у Львові і сформувати своє ставлення до тих подій.

 

Подивимося у Вікіпедії, де пояснюється:

 

"ЛГБТ - позначення лесбійок, ґеїв, бісексуалів,  і трансґендерів. Абревіатура була прийнята як самоназва людей, які об'єднуються на основі їхньої сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, більшістю громадських організацій та ЗМІ в Сполучених Штатах та деяких інших англомовних країнах, а пізніше в більшості країн світу".

 

Ось воно що. Виявляється у Львові, як кажуть у народі, "підери" та "лесби" хотіли провести "сходку", відверто пропагуючи одностатеві сексуальні орієнтації, а "погані" львів'яни не дали їм це зробити.

 

Причому організатори цього дійства, прихильники голубого та рожевого кольорів, й назву придумали на європейський манер - "Фестиваль рівності".

 

Тут варто зазначити, що  наступ на столицю Галичини ведеться цілеспрямовано та наполегливо.

 

Так, ще 17 травня 2013 року  у Львові запустили в повітря прапор на різнокольорових кульках - символ толерантного ставлення до людей, які мають нетрадиційну сексуальну орієнтацію. Про це на прес-конференції у Прес-клубі, яка була приурочена до міжнародного форуму-фестивалю ЛГБТ, повідомила заступник директора благодійного фонду "Аванте" (м. Львів) Олена Романець. Це вже була підготовка до іншої акції - "КиївПрайд2013".

 

 "В Україні є Конституція, яка захищає всі соціальні верстви. З іншого боку в Україні немає європейського законодавства, яке би передбачало санкції за злочини на грунті гомофобії чи покарання за звільнення з роботи з цієї причини. Натомість у Верховну Раду подають проекти законів, які обмежують права ЛГБТ", - зазначив заступник голови координаційної ради Всеукраїнської громадської організації "Гей-Форум України" Данило Лось (м.Запоріжжя). 

 

Представники ЛГБТ не мають права  на укладення громадянського союзу, усиновлення дітей, не мають соціального захисту. А це, зокрема означає, що люди, які живуть разом по 10-15 років, не можуть успадковувати майно одне одного. Тому цей марш має поставити на порядок денний проблеми соціальної нерівності ЛГБТ в Україні.

 

На прайді організатори очікують до 35 тисяч учасників. Данило Лось закликав також усіх небайдужих вийти на цей марш заради солідарності з ЛГБТ-товариством. Він не виключав провокацій під час "КиївПрайд2013", але сподівався, що завдяки активістам організації "Amnesty International" в Україні, яка буде забезпечувати захист маршу, і загону міліції акція пройде цивілізовано, по-європейськи.

 

А ось статистика від прихильників руху ЛГБТ:

- чисельність ЛГБТ в Україні - від 800 тис. до 1 млн 200 тис. осіб;

- чисельність одностатевих партнерств в Україні - від 100 тис. до 200 тис.;

- кількість ЛГБТ-організацій в Україні - 42;

- оцінкова чисельність чоловіків, які практикують одностатевий секс, у Львівській області - 10 100 осіб, у тому числі у м. Львові - 4 900 осіб.

Це цифри ще 2013 року.

 

Після гнівної реакції господарів з-за кордону на зрив "Фестивалю рівності" у Львові, наші "цуцики" при владі також "затявкали" в унісон з ними. І не знайшли нічого сказати у своє виправдання, окрім того, що це нібито "рука Москви".

 

Зараз всі свої провали "шоколадники"  списують на дії Кремля, Росії, Путіна - так простіше і закордонним господарям приємніше.

 

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець, наприклад, підтримав думку головного редактора порталу "Цензор.НЕТ" Юрія Бутусова про те, що за зіткненнями між ЛГБТ-активістами і радикалами у Львові стоїть Росія, якій вигідно "дратувати" частину суспільства і виставляти Україну "недостатньо європейською країною" .

 

Міністр закордонних справ України Клімкін, після "гавкоту" посла США також перелякався і  засудив напад на активістів ЛГБТ у Львові.

 

Поки що невідомо, традиційної чи нетрадиційної орієнтації пани посол та міністр, але, я б, наприклад, ніколи не висловився на захист оцих "ЛГБТ" та інших "рівних", а простіше кажучи - підарасів.

 

Тому що я їх ненавиджу і не приховую цього. Я притримуюся традиційної орієнтації і вважаю кохання чоловіка й жінки  найвищою людською цінністю - хоча б тому, що саме це є підставою для продовження роду. Не говорячи вже про багато інших приємних речей, які виникають при такому коханні.

 

А от ще один дипломат - посол Британії в Україні Джудіт Гоф так не вважає.  Вона не приховує, що є лесбіянкою і не відчуває проблем через свою орієнтацію.

 

- Люди, що належать до ЛГБТ-спільноти, живуть в Україні нелегко. Напади на геїв відбуваються часто. До того ж, складно визначити тенденцію - чи то зріс рівень насильства проти геїв чи про це просто стали частіше говорити. Ми не афішуємо свою роботу в плані підтримки ЛГБТ-руху - ми просто підтримуємо певні конференції і конкретних людей, - сказала вона.

 

Також пані посол  повідомила, що в країнах, де вона працювала - в Південній Кореї, Грузії і Україні, - вона не відчувала особливих проблем через свою орієнтацію, хоча неодноразово піддавалася глузуванням колег по дипломатичному корпусу.

 

Згадав пані посла, яка є прихильницею одностатевих шлюбів, не лише тому, що вже своєю відвертістю на посаді представника однієї з наймогутніших держав світу в нашій країні, вона пропагує "європейські цінності" рожевого відтінку, а й, без сумніву, свідомо чи підсвідомо, формує ставлення свого уряду до України залежно від того, як у нас ставляться до прихильників одностатевого кохання.

 

Як відомо, наш народ, у абсолютній більшості своїй, ставить до цього вкрай негативно. То ж чи не тому, пані посол Великобританії Джудіт Гоф нічого не робить для того, щоб переконати свій уряд виконати свої зобов'язання щодо гарантування суверенітету та цілісності України, оскільки саме Великобританія є підписантом Будапештського меморандуму, після якого наші правителі знищили нашу ракетно-ядерну зброю в обмін на ті гарантії?

 

Чи вони присилають "для відчіпного" нам якихось інструкторів, які навряд чи чому можуть навчити наших вже маючих бойовий досвід військовослужбовців? А поїздки високопосадовців використовують зовсім для інших цілей, в тому числі - й пропаганди ЛГБТ?

 

Ось ще одне офіційне повідомлення.

 

"18 березня, навчальний центр Високомобільних десантних військ біля села Перлявка, з робочою поїздкою відвідали Міністр з питань Збройних сил Великої Британії пані Пенні Модант, Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф та аташе з питань оборони при Посольстві Великої Британії в Україні капітан 1 рангу Королівських ВМС Карен Матір.

 

У ході їх перебування в Центрі відбулася робоча зустріч із посадовими особами Командування ВДВ ЗС України на чолі з командувачем генерал-майором Михайлом Забродським.

 

Високоповажні гості також побачили, як готують курсантів кваліфіковані інструктори - представники Збройних сил Великої Британії".

 

Ну,  пані британський посол ми вже знаємо якої орієнтації. А от пані Пенні Модант нам недостатньо відома. Мабуть, як і військовому керівництву нашої держави. Бо в одних повідомленнях говориться, що міністр оборони Полторак підписав Меморандум про співробітництво у сфері оборони з Міністром  з питань Збройних сил Великої Британії пані Пенні Модант, а начальник Генштабу Віктор Муженко у Фейсбуці заявляє, що зустрівся із заступником Міністра оборони Великої Британії з питань збройних сил пані Пенні Модант. Нехай хоч наші генерали розберуться, що й з ким підписували, щоб не вийшло як Будапештським меморандумом - пшик.

 

Але повернемося до теми нашої розмови про "європейські цінності" рожевого та голубого гатунку.

 

Викликає подив, що пані посол Британії, яка є прихильником нетрадиційної сексуальної орієнтації, виїхала з Києва 18 березня та рухалася у напрямі Львова (із заїздом на житомирський полігон) саме напередодні того "Фестивалю рівності". І невідом, де вона була разом з міністресою оборони Великобританії наступного дня: у Львові чи у Києві - невідомо. А може вони десь усамітнилися, бо їм й так було добре вдвох?

 

Ось такі "європейські цінності" пропагують в Україні хазяї "шоколадників" Порошенка, Яценюка, Гройсмана й усієї цієї "гоп-компанії". Причому, їхні господарі "з-за бугра" вимагають приймати всі "європейські цінності" скопом - без будь-якої вибірковості. В тому числі й одностатеве кохання, одностатеві шлюби, одностатеву політику, одностатевий світогляд. Якщо Захід зацікавлений знищити нас, як народ, то він діє у правильному напрямку. Бо ж протягом чвертьвікової "незалежності" кількість населення України й так вже зменшилася з 52-х мільйонів до 39-ти. Збільшення ж кількості "гомиків" та лесбіянок ще більше погіршить демографічну ситуацію.

 

То ж чи всі "європейські цінності" потрібно сповідувати нам? Чи деякі з них для нас, мов сідло для корови?

 

Я, наприклад, вважав і вважаю, що у нас є свої суто українські цінності, яких і потрібно притримуватися. І саме вони можуть бути основою під час зведення стін нової міцної української держави.

 

І я категорично проти намірів холуїв США та Європи, які планують за їхнім завданням розробити законопроект про легалізацію одностатевих шлюбів до 2-го кварталу 2017 року.

Хтось з цим незгодний - я готовий дискутувати. А читачам раджу: під час спілкування з пропагандистами «європейських цінностей» та  «євроінтеграції» запитуйте у них: ви за одностатеві шлюби чи ні?

 

Гадаю, що й на референдум у Нідерландах, в ході якого голандці, як відомо, відмовили нам навіть у асоціативному членстві в Євросоюзі, вплинуло те, що львів'яни напередодні розігнали фестиваль геїв та лесбійок. Бо ж ця країна є  найбільшим прихильником тих «європейських цінностей», де ці сексуальні збоченці процвітають.

 

Якщо хтось хоче, щоб так було й в Україні, то я - проти. А ви? 

Валерій ІВАНОвський,

головний редактор газети «Сільське життя», магістр державного управління, політолог