29 травня 2020, 16:48 Житомир: °C
Валерій Івановський
Головний редатор газети "Сільське життя", магістр державного управління, політолог, письменник, голова Житомирської громадської організації "Влада - народу!"

"Реформа" села: у Тетерівській "резервації" понад 76% бюджету йде на утримання чиновників

 Як відомо, шахраї-«шоколадники», що дорвалися до влади на крові «Небесної сотні, на вимогу своїх закордонних господарів, мусять хоча б імітувати якісь «реформи», щоб отримувати подачки-кредити від МВФ та розкрадати їх і виводити в офшори, прикриваючись громадянською війною в Донбасі.


Однією з таких «реформ» є «добровільне» об’єднання територіальних громад, якою Потрошенко та його виродки остаточно знищують українське село, як колись знищили колгоспи - щоб поховати аграрний потенціал України і ліквідувати серйозного конкурента європейським та американським фермерам.

Для цього «панамські патріоти» діють блюзнірскими методами: забирать кошти у всіх сільрад і передають їх новоствореним «резерваціям» - щоб створити «потьомкінські поселення» для обдурення решти громад та своїх західних господарів. У народі останнім часом використовується для подібних афер дуже влучний вираз - «замануха».
 
От і Тетерівській «резервації» міністр Зубко та його «контора» з державного бюджету (наших з вами коштів) витратила чималу суму. При цьому це ж міністерство офіційно заявило, що у Тетерівці 58% бюджету пішло не на розвиток громади, а на зарплату набраної величезної армади чиновників. Але це ще не все.
 
Нещодавно редакція «Сільського життя» отримала інформацію з бухгалтерії Тетерівської об'єднаної сільради Житомирського району, де є виписка всіх виплат, що проведено керівництвом цієї «резервації» протягом 5 місяців поточного року. І тут кидається в очі те, що величезна частка бюджетних коштів витрачена саме на утримання управлінського апарату:

- 3 млн. 137 тис. грн. - зарплата;

- 846 тис. грн. - єдиний соц. внесок на зарплату;

- 629 тис. грн. - податок з доходу фіз. осіб на зарплату;

- 58,6 тис. грн. - військовий збір на зарплату;

- 200,2 тис. грн. - за спожиту електроенергію;

- 240 тис. грн. - придбання нового автомобіля, техобслуговування, бензин;

- 300 тис. грн. - на комп'ютерну техніку та послуги;

- 80 тис. грн. - придбання меблів;

- 14,4 тис. грн. - печатки та штампи;

- 14,6 тис. грн. - оплата за перевезення працівників,

а ще бюджетні кошти пішли на господарські товари, бланки, лічильники, відрядження і навіть на квіткову продукцію.
 
Всього бюджет січня-травня 2016 року Тетерівської «резервації» склав 7,25 млн. грн., з яких 76% коштів пішло на утримання чиновників - 5 млн. 520 тис.грн.!
 
А на широко розрекламовані ремонти ФАПів в Улянівці, Новій Рудні, адмінцентру у Корчаку - аж 11,9% бюджетних коштів, половина з яких, скоріш за все, розікрадена. 
 
До речі, на ремонт ФАПу у Буках, про що голосно верещали провладні ЗМІ, з Тетерівського бюджету кошти не виділялися. На таку «маленьку» брехню навряд чи варто звертати увагу, коли процес «примусово-добровільного» об'єднання територіальних громад у створювані «шоколадниками» «резервації» проводиться мерзотниками, авантюристами та брехунами. І навіщо ті медичні пункти у вигляді Євро-СКЛЕПІВ селам, що, в результаті організованого порошенківцями геноциду народу, вимирають? Щоб місцеві чиновники разом з будівельниками розікрали бюджетні гроші? Так це і зроблено - як і у «славні» часи Януковича, Ющенка та Кучми. Навіщо тоді відбулася Революція гідності, загинула Небесна Сотня?
 
Краще б провели економічні реформи в українському селі, щоб воно відродилося і відродило величезний аграрний потенціал України, який зараз просто знищується.
 
Не забула тетерівська армада чиновників, яких, згідно даних, озвучених на останньому засіданні Громадської ради Житомирської РДА, вже перевищила сотню посадовців, й про народ. Бо ж на 11 сіл, шахрайськи загнаних у цю громаду, Тетерівське керівництво виділило аж 15,2 тис. грн. на грейдерування всіх вулиць, що становить аж 0,2% бюджету.
 
Ось така «реформа» українського села від «шоколадників» та їхніх закордонних господарів. І у цю авантюру вони намагаються брехнею та примусом всунути й інші сільради. Ганьба!