![](https://www.zhitomir.info/f/images/2012/06/25/109214/2012-06-25ZA_250x180_w440_h290.jpg)
Депутати Об’єднаної опозиції «За Батьківщину», а саме фракції Житомирської міської ради «Батьківщина» та «Фронт Змін», звернулись сьогодні до мера Житомира Володимира Дебоя з вимогою перенести ІІ пленарне засідання п’ятнадцятої сесії Житомирської міської ради шостого скликання на середу 27 червня 2012 року на 10:00.
«Необхідністю перенесення сесії є моральний та громадський обов’язок депутатів місцевих рад всіх рівнів, що представляють Об’єднану опозицію «За Батьківщину», бути присутніми в Києві біля стін суду в день, коли Вищий спеціалізований суд розгляне касаційну скаргу лідера ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко. День суду – 26 червня - збігається з днем пленарного засідання сесії Житомирської міськради», - йдеться у зверненні депутатів міськради до мера Житомира.