Місто

Стартує новий творчий сезон у пабі Чако

29 червня 2012, 17:28

Паб — це таке місце, в якому не тіку п’ють пиво та дивляться футбол, це віддзеркалення внутрішнього світу спільноти міста. Це такий майданчик для реалізації певних творчих ідей та задумів, комунікаційний простір для тих, хто прагне. Саме тому хотілося прозвітувати про реалізоване та намітити нові плани, запросити до творчості старих та можливих нових друзів.

За минулий рік у Чако задумано та знято кілька музичних відеокліпів, особливо відзначимо зйомки гурту Битий Jак та виступ американців Бена та Кейсі з добіркою каверів.

Приємно було запросити до зали та провести онлайн трансляцію з творцями української художньої повнометражної кінематографічної стрічки «Тойхтопройшовкрізьвогонь». У пабі проходили зйомки різноманітних телевізійних передач, зокрема «Погляд з Оленою Галагузою». До пабу час по часу запрошуються провідні журналісти, медійники  та громадські діячі України, коли ті бувають по справах в нашому місті.

Паб підтримує зв’язки з творчою діаспорою. На замовлення та за сприяння пабу було зрежисовано та знято передачу «Пивні заклади Берліну» з ведучим, колишнім рушійником житомирського КВНу, а тепер засновником клубу берлінської інтелігенції «Червоний писок» — Ярославом Ляховецьким.

Більше відео можна подивитися в нашому блозі.

Нам не хотілося б зупинятися, тому ми розпочинаємо новий творчий сезон. Ми запрошуємо житомирських музикантів, художників, письменників та поетів зв’язатися з нами на нашій сторінці вКонтакті. Музикантам ми хотіли запропонувати безкоштовний запис live-демо відео зі стереозвуком, а іншим творчим особистостям – маленькі відео передачі про них та їх творчість, звісно — теж безкоштовно. Якщо ви не знайшли як бути почутими, не знаєте як донести свою творчу справу до широкого загалу — ласкаво просимо до нас.

Ваш Чако. Паб, у якого є душа

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі