Влада

Балога звільнив начальника Коростенської служби МНС за недотримання етичних норм поведінки

23 липня 2012, 15:41

Міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога звільнив начальника служби цивільного захисту в м. Коростень та Коростенському районі Територіального управління МНС у Житомирській області підполковника служби цивільного захисту Сергія Рудзіка за порушення Дисциплінарного статуту служби цивільного захисту.

Про це йдеться в наказі Міністра від 21 липня.

«У зв’язку з порушенням підполковником служби цивільного захисту Рудзіком Сергія Болеславовича вимог статті 4  Дисциплінарного статуту служби цивільного захисту, у якій визначено, що особа рядового і начальницького складу зобов’язана з гідністю та честю поводитися у позаслужбовий час, бути прикладом в додержанні етичних норм поведінки, утримуватися від порушень громадського порядку,  що останнім не було дотримано та призвело до резонансних наслідків, накласти на підполковника служби цивільного захисту Рудзіка Сергія Болеславовича дисциплінарне стягнення у вигляді звільнення зі служби у зв'язку з систематичним невиконанням умов контракту відповідно до статті 68 Дисциплінарного статуту служби цивільного захисту», - сказано в наказі.

Водночас начальнику Територіального управління МНС у Житомирській області генерал-майору служби цивільного захисту Ігорю Нікітчуку наказано вжити необхідних заходів щодо недопущення подібних випадків серед підлеглого особового складу у майбутньому.

Службове розслідування проводилось протягом з 18 по 21 липня у зв’язку з публікаціями у засобах масової інформації та для з'ясування причин та обставин конфліктної ситуації між Сергієм Рудзіком та мешканцем міста Коростень Житомирської області Володимиром Киселевичем.

Як повідомляв Житомир.info, житомирська прокуратура порушила кримінальну справу за фактом побиття 9-річного хлопчика в Коростені. 

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі