8 жовтня житомирський міський голова Володимир Дебой, фундатор стипендії імені Василя Остапчука, відзначив кращих студентів Житомирського державного університету ім. І.Франка.
Про це Житомир.info повідомили у прес-службі Житомирської міської ради.
Володимир Дебой разом із фундаторами інших іменних стипендій Зоєю Васильєвою, Лесею Дорош-Мірошниковою привітали стипендіатів інституту філології та журналістики.
Стипендію імені Василя Остапчука за глибокі та ґрунтовні знання дисциплін видавничого та журналістського циклу отримала від міського голови Володимира Дебоя студентка ІІІ курсу, нині – і журналістка інтернет-порталу Марина Каплун.
Крім Марини Каплун, стипендіатами цього року також стали:
- Марина Захарець та Юліана Кацемба – стипендія імені Олега Ольжича (фундатор стипендії – Житомирська обласна рада);
- Тетяна Нікішова – стипендія за найкращі успіхи у процесі вивчення слов’янських мов та літератур (фундатор стипендії – Леся Дорош-Мірошникова);
- Марія Єнжиєвська – іменна стипендія за професійне використання набутих знань з філології на практиці (фундатор стипендії – Зоя Васильєва).
Довідково. Стипендія імені Василя Остапчука присуджується кращому студентові IІІ-V курсів або магістрантові інституту філології та журналістики спеціальностей «Видавнича справа та редагування» та «Українська мова та література. Спеціалізація: Редагування освітніх видань» Житомирського державного університету імені Івана Франка за виявлені глибокі та ґрунтовні знання з предметів циклу журналістських наук та практичну діяльність у засобах масової інформації в розмірі 1000 грн.
Стипендіатами фундатора стипендії імені Василя Остапчука Володимира Дебоя упродовж останніх років стали:
- 2007 рік – Катерина Бистрицька;
- 2008 рік – Наталія Кузьо;
- 2009 рік – Олександр Трохимчук ;
- 2010 рік – Дар’я Яценко;
- 2011 рік – Юлія Гуз;
- 2012 рік – Марина Каплун.



















