За повідомленням синоптиків, у зв'язку з переміщенням в Україну активних циклонів очікується зміна погодних умов: 25 листопада у західній частині дощ з переходом у мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу, в північних, центральних, південних областях сильні дощі; на більшій частині території пориви вітру 15-20 м/с.
Про це Житомир.info повідомили у прес-службі УДАІ УМВД України в Житомирській області.
26-27 листопада в західних, північних, Вінницькій, Черкаській області мокрий сніг, налипання мокрого снігу, утворення снігового покриву, на дорогах ожеледиця; на решті території дощ з переходом в мокрий сніг; зниження температури: вночі та вдень до 2° тепла - 4° морозу (вночі 27 листопада на заході до 2-7° морозу), на півдні та південному сході до 0- 6° тепла.
ДАІ України закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом, дотримуватися Правил дорожнього руху.
«Не перевищуйте швидкість, дотримуйтесь безпечної дистанції та правил паркування, з особливою обережністю рухайтеся по мостам та естакадах, відмовтеся від ризикованих маневрувань. В умовах недостатньої видимості рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями», - радять в Державтоінспекції.



















