Суспільство

У Новограді-Волинському відновили пільговий проїзд у міському транспорті

19 December 2013, 12:40

У Новограді-Волинському Житомирської області відновили пільгове перевезення пасажирів в міському громадському транспорті.

Відповідне повідомлення опубліковане на сайті Новоград-Волинської міської ради.

«З 14.12.2013 року відновлено пільгові перевезення пасажирів в міському громадському транспорті, згідно графіків з 8:00 до 18:00. Тобто, за попереднім графіком на міських маршрутах курсуватимуть пільгові автобуси, а у маршрутних таксі, як і раніше, безкоштовно їздитимуть 8 категорій громадян, передбачених рішенням виконавчого комітету», - йдеться в повідомленні.

У прес-службі також зазначають, що виконавчим комітетом Новоград-Волинської міської ради вивчалась думка громадян міста стосовно зміни графіка руху автобусного маршруту №2. Враховуючи побажання жителів міста, реформування маршруту №2 проводитися не буде, курсування автобусу «Автовокзал - М'ясокомбінат» відбуватиметься без змін.

Як повідомляв Житомир.info, з 23 вересня у Новограді-Волинському було призупинене перевезення пільговиків у зв’язку з перерозподілом транспортної субвенції на користь житомирського ТТУ.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі