Суспільство

Житомирська область «не вписується» в інформацію Присяжнюка про зменшення цін на продукти харчування

6 February 2014, 10:45

 В.о. аграрного міністра Микола Присяжнюк каже, що ціна на масло значно впала, тоді як у Житомирській області масло подорожчало майже на 12%.

«У 2013 році споживчі ціни на продукти харчування зменшилися на 0,7%. Зокрема, значно впали ціни на фрукти, гречану крупу, масло, пшеничне борошно, м'ясо і рибу», - повідомляє бюлетень КМУ з посиланням на в. о. Міністра аграрної політики та продовольства України Миколу Присяжнюка.

Проте, за словами глави відомства, наразі у ряді регіонів ціна на плодово-овочеву продукцію зросла. І відповідальність за це мають понести місцеві органи влади, які не змогли вчасно наповнити сховища продукцією і забезпечити виробникам сприятливі умови для торгівлі. За рахунок цього в ряді регіонів складається ситуація, коли виробник залишається у збитку, а суб'єкти роздрібної торгівлі отримують надприбутки.

Як повідомляв Житомир.info, за даними обласного управління статистики у 2013 році ціни на продукти харчування та безалкогольні напої у Житомирській області загалом знизились на 2,2%. У той же час на 29,4% подорожчав цукор, на 11,8% – масло, на 8,9 – 1,4% – кисломолочна продукція, сметана, морозиво, хліб, сири, безалкогольні напої, маргарин, фруктові соки, бакалійні товари, десерти, супи, кондитерські вироби з цукру, чай, сіль, прянощі та кулінарні трави, макаронні вироби.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі