Влада

У житомирському управлінні Держземагентства новий керівник

24 квітня 2014, 11:22

2З квітня наказом Держземагентства України на посаду керівника головного управління Держземагентства у Житомирській області було призначено Максима Володимировича Бугайчука.

Про це Житомир.info повідомили в прес-службі головного управління Держземагентства в Житомирській області.

Під час офіційного представлення нового керівника обласного управління губернатор Сидір Кізін застеріг Максима Бугайчука, аби не повторювалася практика старих часів й не було соромно громадянам дивитися в очі. Він зазначив, що у землевпорядній сфері працює багато професіоналів з колосальним досвідом роботи, тому звернувся до присутніх «ставити плече, сприяти, аби кожен працював комфортно та гідно».

Максим Бугайчук, у свою чергу,  зазначив, що працюватиме  відкрито.

Бугайчук Максим Володимирович народився 3 серпня 1983 року в смт. Ємільчине Житомирської області. Має 3 вищі освіти: закінчив Харківський національний педагогічний університет ім..Г.С. Сковороди за спеціальністю «Правознавство», ПВНЗ «Київський інститут бізнесу та технологій», Львівський національний аграрний університет за напрямом «Геодезія та землеустрій».

Загальний стаж роботи – понад 12 років.

Свій трудовий шлях розпочав, будучи юристом у виконавчому апараті Житомирської районної ради. Понад 4 роки працював у земельній сфері на керівних посадах: заступником начальника управління – начальником відділу державного земельного кадастру; першим заступником Управління Держземагентства у Житомирському районі.

Згодом очолював Управління Держземагентства у Житомирському районі. За час його роботи утричі покращилися показники діяльності управління, яке вийшло у трійку кращих землевпорядних відомств Житомирської області, зменшені черги та скарги громадян. 

Фото прес-служби головного управління Держземагентства в Житомирській області

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі