Політика

Народна партія висунула своїх кандидатів на виборах до місцевих органів влади

28 вересня 2015, 15:26

Відбувся ІІ етап ХХ конференції обласної організації Народної Партії. Делегати затвердили список кандидатів у депутати до обласної ради та визначилися і з представником до обласної виборчої комісії.

Голова обласної організації Народної партії Микола Рудченко переконаний: «Народна Партія має вже понад 20-річну історію. Ми беремо участь у виборах всіх рівнів і, як правило, немає жодної території, де б ми не мали своїх представників. Політична сила двічі проходила і до Верховної Ради. Прийшов час народникам об’єднатися і разом із громадянами навести лад у державі. Нам вдалося сформувати потужну команду до обласної, районних та міських рад, окрім Житомира. Переконаний, що люди нас підтримають, адже ми не просто партія слів, а реальних справ. До лав Народної Партії входить 25 тис. жителів Житомирщини і зараз, до речі, у нас найчисельніша фракція в обласній раді».  

округу

Райони, міста

Прізвище, ім’я, по батькові кандидата

Посада і місце роботи

Перший

кандидат

 

Рудченко Микола Миколайович

Голова Житомирської обласної організації Народної Партії

1

Андрушівський

Олещенко

Микола Миколайович

Перший заступник голови обласної організації партії, депутат обласної ради

 

2.

 

Остап’юк

Анатолій Васильович

Депутат обласної ради, учасник бойових дій

 

3.

Баранівський

Ількович

Вікторія Леонідівна

Помічник-консультант народного депутата України

 

4.

 

Линок

Петро Васильович

Начальник районного управління ветеринарної медицини

 

6.

Бердичівський

Кондратюк

Олена Борисівна

Викладач Бердичівського медичного коледжу

 

7.

Брусилівський

Рафальська

Ніна Анатоліївна

Директор Брусилівського коопзаготпрому

 

8.

Володарсько-Волинський

Левицький

Анатолій Володимирович

Обленерго, депутат обласної ради

 

9.

 

Ковальчук

Володимир Кирилович

Директор приватного підприємства, депутат районної ради

 

10.

Ємільчинський

Забела

Леонід Володимирович

Керівник сільськогосподарського підприємства

 

11.

 

Балюрко

Віктор Степанович

Викладач Житомирського інституту культури, заслужений працівник культури України, учасник бойових дій

 

12.

Житомирський

Лук’яненко

Ірина Миколаївна

Лікар-кардіолог Житомирської районної лікарні

 

13.

 

Довбиш

Валерій Васильович

Голова обласної асоціації по розвитку сільських територій

 

14.

 

Лушкін

Володимир Андрійович

Перший заступник директора «Укренерго», депутат обласної ради

 

15.

 

Омельченко

Наталія Анатоліївна

Юрист

 

16.

Коростенський

Рудченко

Юрій Миколайович

Голова Коростенської районної ради

 

17.

Коростишівський

Купрійчук

Василь Михайлович

Доцент Національної Академії державного управління при Президентові України, автор понад 100 наукових праць

 

18.

 

Німко

Віктор Іванович

Приватний підприємець

 

19.

Лугинський

Попов

Віктор Терентійович

Головний лікар Лугинської районної лікарні

 

20.

Любарський

Огороднійчук

Василь Іванович

Директор молодіжного колективного науково-виробничого підприємства «Томос»

 

21.

Малинський

Перегуда

Віктор Петрович

Директор Чоповицької гімназії, депутат обласної ради

 

22.

Народицький

Мальцева

Оксана Сергіївна

Вчитель вечірньої (змінної) школи

 

23.

Новоград-Волинський

Ющенко

Олександр Миколайович

Генеральний директор меблевої фабрики «Мірт»

 

24.

 

Шостак

Леонід Леонідович

Директор Немильнянського цегельного заводу

 

25.

Овруцький

Нестерчук

Сергій Іванович

Юрист

 

 

26.

 

Рожок

Іван Адамович

Головний спеціаліст відділу освіти Овруцької райдержадміністрації

 

27.

 

Герасимчук

Олександр Володимирович

Заступник командувача

8 Армійського корпусу, учасник АТО

 

28.

Олевський

Дола

Леонід Федорович

Приватний підприємець

 

29.

 

Мельник

Валентина Іванівна

Приватний підприємець

 

30.

Попільнянський

Дідківський

Володимир Олександрович

Герой України, директор приватного сільськогосподарського підприємства «Єрчики», депутат обласної ради

 

31.

 

Джунь

Віктор Іванович

Приватний підприємець

 

32.

Радомишльський

Кижлай

Вікторія Валеріївна

Завідувач дитячого садка «Дзвіночок», депутат міської ради

 

33.

 

Андросович

Михайло Миколайович

Голова районної організації партії, депутат районної ради

 

34.

Романівський

Дейсан

Микола Миколайович

Директор товариства «Калина», депутат обласної ради

 

35.

Ружинський

Боденчук

Олександр Анатолійович

Лікар-анестезіолог Ружинської районної лікарні

 

37.

Червоноармійський

Солодовник

Анна Сергіївна

Головний лаборант Національного медичного університету, голова молодіжної громадської організації «Майбутнє Полісся»

 

38.

Черняхівський

Косміна

Олександр Ігоревич

Лікар загальної практики

 

39.

 

Кропивницька

Оксана Олексіївна

Заступник директора ТВО обласної телерадіокомпанії

 

40.

Чуднівський

Лукашенко

Ігор Вікторович

Головний лікар Чуднівської районної лікарні

43.

м.Бердичів

Нестеровська

Яна Миколаївна

Викладач Бердичівського медичного коледжу

 

58.

м.Коростень

Шуляренко

Олександр Володимирович

Директор товариства з обмеженою відповідальністю «Шляхзалізобетон»

 

59.

 

Волківський

Анатолій Миколайович

Завідувач відділення Коростенської міської лікарні, депутат міської ради

 

60.

 

Медина

Андрій Павлович

Директор товариства з обмеженою відповідальністю «Житомиргазбуд», голова благодійного фонду

 

61.

м.Малин

Чушенко

Сергій Васильович

Начальник дільниці  фабрики банкнотного паперу  Національного банку України

 

62.

м.Новоград-Волинський

Ружицький

Дмитро Аркадійович

Заступник Новоград-Волинського міського голови

 

63.

 

Литвин

Петро Михайлович

Командувач

8 Армійського корпусу, учасник АТО, депутат обласної ради

 

64.

 

Солодовник

Олена Володимирівна

Директор Новоград-Волинського медичного коледжу, заслужений працівник охорони здоров’я України

 

46.

м.Житомир

Мошківський

Віктор Віталійович

Юрист

 

47.

 

Тимощук

Валентина Сергіївна

Лікар-ревматолог Богунської районної лікарні

 

48.

 

Андрійчук

Юрій Андрійович

Заступник директора «Укренерго», депутат обласної ради

 

49.

 

Піковська

Олена Миколаївна

Завідувач поліклініки Богунської районної лікарні

 

50.

 

Коляда

Наталія Петрівна

Сімейний лікар Богунської районної лікарні

 

51.

 

Лукасевич

Ірина Миколаївна

Сімейний лікар Богунської районної лікарні

 

52.

 

Покотило

Олексій Сергійович

Директор товариства з обмеженою відповідальністю «Вінерс-продукт»

 

53.

 

Поліщук

Олена Петрівна

Завідувач кафедри педагогічного університету імені Івана Франка, доктор філософських наук, професор

 

54.

 

Стаховська

Вікторія Павлівна

Завідувач відділення обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського, лікар вищої категорії, головний ендокринолог області

 

56.

 

Кутек

Тамара Борисівна

Завідувач кафедри педагогічного університету імені Івана Франка, доктор наук, голова Олімпійського комітету області, автор 70 наукових праць

 

57.

 

Крикливець

Людмила Сергіївна

Завідувач центру обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського, автор 14 поетичних і прозових книг

 Прес-служба Народної партії

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі