Місто

На трибуні житомирського стадіону «Полісся» продовжують встановлювати жовто-блакитні крісла. Фоторепортаж

15 January 2016, 17:05

У Житомирі триває реконструкція стадіону «Полісся». На трибуні прожовжують встановлювати  жовті та блакитні крісла. Вже завершені секція зліва від коментаторської та по центру, почали встновлювати крісла в правому секторі. Всього на трибуні мають встановити 2500 стільців.

Як повідомляв Житомир.info, житомирські губернатори обіцяють реконструювати центральний стадіон з 2005 року. Оновлений легкоатлетичний манеж губернатор Сергій Рижук урочисто відкрив у грудні 2013 року. У серпні 2014 року Сергій Машковський провів на стадіоні робочу нараду: обіцяв звернутися до правоохоронних органів щодо перевірки даного об’єкту та покарати винних у службовому недбальстві. Тоді ж мова йшла про те, що для убезпечення відремонтованого легкоатлетичного манежу від підтікання та руйнування треба зробити ремонт трибуни, який обійдеться обласному бюджету в 3 млн грн. Колишній голова Житомирської обласної ради Віталій Француз говорив, що за виконані роботи на стадіоні треба заплатити з бюджету ще 4,5 мільйони гривень.

24 вересня цього року Міністр молоді та спорту Ігор Жданов під час перебування у Житомирі пообіцяв допомогти у реконструкції центрального стадіону «Полісся».

У проекті рішення сесії «Про обласний бюджет на 2016 рік» опублікований на сайті Житомирської обласної ради 30 листопада також пропонується затвердити фінансування реконструкції Центрального стадіону у м. Житомирі (II черга) та виділити 350 тис. грн.

Фото Андрія Дідківського

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі