Місто

Ремонт центрального стадіону у Житомирі: службове недбальство, потьоки на стінах та ще 3 млн.грн. з бюджету

21 серпня 2014, 12:32

 Щоб убезпечити відремонтований легкоатлетичний манеж Центрального стадіону від підтікання та руйнування треба зробити ремонт трибуни, який обійдеться обласному бюджету в 3 млн.грн.

Про це говорили керівники області 21 серпня під час робочої наради на житомирському стадіоні.

«Вирішили спочатку отримати лист із зазначенням усіх сум, які потрібні для мінімального завершення (робіт), щоб руйнування стадіону не розповсюджувалося надалі. Цифра була плаваюча – від 2,5 до 3 мільйонів гривень, але потрібно чітке обґрунтування всіх цифр з вказівкою ціни матеріалів, строками виконання робіт та відповідальною особою, яка буде нести персональну відповідальність за виконання цих робіт. Три мільйони потрібно на ремонт західної трибуни, щоб перекрити затікання у внутрішні приміщення манежу», - сказав губернатор Житомирської області Сергій Машковський.

Машковський вважає, що це недбальство – розпочинати внутрішні роботи на об’єкті, а потім вже турбуватися про те, щоб стеля не протікала.

«Це як спочатку зробити стіни у будинку, а потім дах вже робити. І навіть зараз нам намагалися доводити (підрядник та заступник директора департаменту будівництва – ред.), що це було правильне рішення, що воно мало під собою певні підґрунтя. Це взагалі для мене показник роботи нашого департаменту містобудування та архітектури. І головна проблема – ніхто не несе за це відповідальності», - зазначив очільник області.

Сергій Машковський наполягає на персональній відповідальності держслужбовців за виконання ремонтних робіт та використання бюджетних коштів.

«Зараз ми визначаємо конкретно відповідального за це. Відповідальність буде починаючи з найменшого – звільнення. А далі будемо дивитися, якщо будуть нанесені збитки , то наскільки вони вагомі для стадіону та нашої громади. Сьогодні сказали, що відповідальний за цей об’єкт – заступник директора департаменту містобудування, архітектури та будівництва Щебетов Роман Олегович. Тобто буде його особиста відповідальність ну і звичайно директор департаменту не залишиться осторонь. Я взагалі не розумію, як він міг таке допустити, він повинен був «лягти», але не допустити того, щоб хата робилася з внутрішніх стін», - підкреслив Машковський.

Губернатор зазначив, що буде проведена перевірка ситуації з виконанням робіт на стадіоні.

«Я думаю, що буде надане доручення і правоохоронним органам перевірити даний об’єкт, тому що це дуже серйозне службове недбальство, найменше покарання за яка повинно бути – це звільнення всіх причетних до цього людей», - сказав Сергій Машковський.

Чиновники, які оглядали стан об’єкту неодноразово підкреслювали, що на стадіоні та у легкоатлетичному манежі займається близько 800 дітей і якщо не завершити до зими ремонт трибуни, то після зими всі кошти, які були вкладені у внутрішній ремонт, будуть марнотратством.

Рішення про виділення коштів ще не прийняте і заступник голови обласної ради Руслан Годований, який теж був на стадіоні, закликав не зволікати з поданням пропозицій на розгляд бюджетної комісії.

Підрядник – керівник ТОВ «Артхауз», яке виконує роботи, запевняв, що готовий працювати після отримання передоплати хоча б 500 тис.грн. і обіцяв завершити ремонт трибуни за два місяці, до настання морозів.

Нагадаємо, оновлений легкоатлетичний манеж губернатор Сергій Рижук урочисто відкрив у грудні 2013 року.

У березні цього року в інтерв'ю Житомир.info голова облради Віталій Француз говорив, що за виконані роботи на стадіоні треба заплатити з бюджету ще 4,5 мільйони гривень.

Сергій Машковський, Руслан Годований, Роман Щебетов

Представники департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації

Генпідрядник, заступник директора департаменту будівництва та губернатор

Вхід до легкоатлетичного манежу під трибунами

 

 

 

 

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі