Економіка

Житомирське УАШ програло облавтодору тендери на 150 млн грн з утримання доріг області

27 січня 2016, 14:36

Комунальне підприємство «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради програло Дочірньому підприємству «Житомирський облавтодор» два вартісних тендери з експлуатаційного утримання доріг державного та місцевого значення Житомирської області.  

Про це свідчать дані результатів відкритих торгів, проведених Службою автодоріг у січні 2016 року. Результати тендерів опубліковані 27 січня на веб-сайті Державних закупівель, дата акцепту - 22.01.2016 р.

Предмет закупівлі першого тендеру - послуги з експлуатаційного утримання 1442,4 км автомобільних доріг державного значення, другого – ті ж послуги на дорогах місцевого значення Житомирської області протяжністю 5738,1 км. Термін поставки послуг - протягом 2016 - 2017 років.

Кошти в сумі більш як 150 млн грн (94,2 млн - за ремонт та утримання державних трас та 56,7 млн – за ті ж послуги на місцевих шляхах) Служба автодоріг у Житомирській області Держагентства автомобільних доріг України збирається перерахувати єдиному конкуренту ЖУАШ та переможцю обох тендерів – ДП «Житомирський облавтодор» Відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», чия пропозиція по обом тендерам виявилася дещо вигіднішою.

Технічне завдання стосовно доріг державного значення складається з 600 видів робіт, зокрема - ямковий ремонт, укріплення узбіч, фарбування огороджень і сигнальних стовпчиків,  заміна дорожніх знаків, демонтаж рекламних щитів, поновлення дорожньої розмітки та обрізання дерев. Робіт про утриманню шляхів місцевого значення значно менше – перелік складається з 317 пунктів.

Також у договорі значиться, що у випадках надзвичайних та аварійних ситуацій або ДТП підрядник (облавтодор) надає свої послуги за письмовим розпорядженням (замовленням) замовника, а замовник (Служба автодоріг) зобов'язаний сплачувати за виконані послуги в межах фактичних надходжень коштів з державного бюджету.

Як повідомляв Житомир.info, нещодавно Служба автомобільних доріг у Житомирській області провела два інших тендери з ремонту 213 км доріг державного та 1154 км доріг місцевого значення, а також тендер на проведення аварійних робіт (ліквідація пошкоджень, руйнувань та деформацій основи дорожнього покриву та покриття доріг сумішами). Усі три тендери виграла фірма «Автомагістраль» з Київської області.

У листопаді 2015 року Житомирський облавтодор прозвітував, що відремонтував 207 одиниць техніки і заготовив 58 тис. тонн піску й солі для посипки доріг.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі