![](https://www.zhitomir.info/f/images/2016/03/14/155270/2016-03-14sahj_08_w440_h290.jpg)
У Житомирському гідропарку з 11 години ранку святкують Масляну. До 5 години вечора людей у гідропарку не поменшало, а під головною сценою молодь влаштувала бої соломою.
Приблизно о 18 годині присутніх запросили до спалення опудала Масляної. Більше сотні житомирян вже чекали на пляжі, інші ж під супровід оркестру рушили до річки.
Спалення опуадала розпочалося з запального фаєршоу, після чого під оплески присутніх опудало підпалили.
![](http://www.zhitomir.info/f/images/2016/03/14/155270/sahj_01.jpg)
![](http://www.zhitomir.info/f/images/2016/03/14/155270/sahj_02.jpg)
![](http://www.zhitomir.info/f/images/2016/03/14/155270/sahj_03.jpg)
![](http://www.zhitomir.info/f/images/2016/03/14/155270/sahj_04.jpg)
![](http://www.zhitomir.info/f/images/2016/03/14/155270/sahj_05.jpg)
![](http://www.zhitomir.info/f/images/2016/03/14/155270/sahj_06.jpg)
![](http://www.zhitomir.info/f/images/2016/03/14/155270/sahj_07.jpg)
![](http://www.zhitomir.info/f/images/2016/03/14/155270/sahj_08.jpg)
![](http://www.zhitomir.info/f/images/2016/03/14/155270/sahj_09.jpg)
![](http://www.zhitomir.info/f/images/2016/03/14/155270/sahj_10.jpg)
![](http://www.zhitomir.info/f/images/2016/03/14/155270/sahj_11.jpg)