Влада

У Житомирській області вже є координатор офісу реформ з децентралізації та розвитку

18 липня 2016, 16:04

 В усіх 24-х областях вже визначено координаторів офісів реформ з питань децентралізації та розвитку, основна задача яких — сприяння на регіональному рівні реформі місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Цього тижня відібрані фахівці проходитимуть стажування у Києві.

Про це 18 липня повідомила прес-служба Мінрегіону.

«Ви перемогли у непростій конкурсній боротьбі. Ваші знання і досвід оцінені регіональними комісіями, Міністерством і міжнародними партнерами. На вас покладаються великі сподівання, а отже — і велика відповідальність. Навчання могло б бути значно тривалішим, можливо, більшості з вас потрібен період організації і адаптації, але часу на це немає. Попереду – велика робота, результати якої мають бути відчутні вже за місяць – два», — звернувся перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України В’ячеслав Негода до координаторів регіональних офісів під час заходу з нагоди відкриття їхнього навчання.

За інформацією першого заступника міністра, основними завданнями офісів реформ, є:

сприяння процесу добровільного об’єднання територіальних громад;

завершення роботи з перспективними планами формування територій громад областей;

надання допомоги об’єднаним громадам з реалізації ними інфраструктурних та розвиткових проектів;

збір та надання інформації про діяльність та бюджети об’єднаних громад для аналізу їхнього розвитку,

активізація роботи зі співробітництва громад.

За словами В’ячеслава Негоди, одним з першочергових і важливих завдань для координаторів офісів реформ є формування їх команд.

«Офіси реформ, діяльність яких ви координуватимите, мають стати потужними командами експертів різних проектів, що діють в областях. Мета вашої спільної роботи – це не звіти і цифри, а реальне поліпшення умов життя людей у громадах», — сказав В’ячеслав Негода.

Мінрегіонбуд інформує, що координатором регіонального офісу реформ з децентралізації та розвитку у Житомирській області призначений Василь Невмержицький - голова Олевської райдержадміністрації.

 

Фото з сайту Мінрегіону

Довідка: Регіональні офіси реформ з децентралізації та розвитку формуються за ініціативи Мінрегіону і підтримки міжнародних партнерів-донорів. Передбачається, що офіси утворяться як юридичні особи для підтримки впровадження реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, децентралізації повноважень органів виконавчої влади, реформування державної регіональної політики. Діяльність регіональних офісів реформ повністю фінансуватиметься міжнародними організаціями та програмами/проектами допомоги, які співпрацюють з українським Урядом, серед яких: U-LEAD, Швейцарське агентство зі співробітництва та розвитку, інші.

Як повідомляв Житомир.info, в квітні цього року Мінрегіон разом з партнерами-донорами продовжував конкурс на посади керівників регіональних офісів реформ з децентралізації та розвитку у зв’язку з недостатньою кількістю кандидатур від окремих областей.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі