Влада

Батьки житомирських школярів можуть ознайомитися з оновленою навчальною програмою для 1-4 класів

11 серпня 2016, 12:15

На сайті Міносвіти батьки житомирських школярів та інших областей України, можуть ознайомитися з оновленою програмою для 1-4 класів.

Про це йдеться на сайті Міністерства освіти та науки України.

«Затверджені Колегією МОН 13 оновлених навчальних програм для 1-4 класів розміщені у відкритому доступі на сайті Міністерства освіти і науки України. Вчителі, батьки та усі бажаючі можуть ознайомитись з програмами за посиланням http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/pochatkova-shkola.html», – йдеться у повідомленні.

«За оновленими програмами для 1-4 класів діти навчатимуться вже з 1 вересня. Для нас було критично важливим встигнути оновити програми для початкової школи до початку нового навчального року. Це оновлення – лише перший крок. Наступного тижня МОН презентує концепцію нової української школи. Передбачені нею зміни будуть системно запроваджуватись з 2018 року. Але діти вчаться вже зараз, вони не можуть чекати. Тому оновленням програм початкової школи ми показуємо напрям змін», - зазначив заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей.

На наступному тижні у відкритому доступі також з’являться затверджені зміни до орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів та методичні рекомендації до оновлених програм. Вони передбачають зміни підходів до оцінювання та педагогічну свободу вчителя.  

Як повідомляв Житомир.info, з 1 вересня учням початкових класів буде навчатися легше – затверджені нові «розвантажені» програми.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі