Влада

Два десятки поліцейських з усієї України 6 місяців навчалися в Житомирі, щоби стати кінологами

5 грудня 2017, 10:26

4 грудня майже два десятки поліцейських з усієї України склали комплексний іспит після навчання в ДУ «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських», де вони опановували професію кінолога. Під час іспиту правоохоронці демонстрували кваліфікаційній комісії набуті вміння та навички своїх службових собак з розшукового напряму.

Про це повідомляє прес-служба ГУНП України в Житомирській області.

«Потреба у професійних кінологах у підрозділах Національної поліції є, тому їх фаховому навчанню приділяється значна увага. Наприклад, нещодавно для покращення навчального процесу, оновлення матеріально-технічної бази Центру ми придбали комплекти імітаційних запахів наркотичних та вибухових речовин», - розповів начальник відділу організації кінологічної діяльності НПУ Віталій Іванченко.

Іспит складався з 5 частин, серед яких загальний курс дресирування, подолання смуги перешкод, розшук по запаховому сліду, вибірка речей та затримання злочинця.

Відтак поліцейські з Дніпропетровської, Київської, Одеської та інших областей України – всього 17 інспекторів – демонстрували разом зі своїми чотирилапими помічниками відпрацьовані у ході шестимісячного навчання навички.

«Особливістю цього курсу стала присутність у ньому третини дівчат. Одна з випускниць Марина Гавриленко, поліцейський-кінолог з ГУНП м. Києва, каже, що її помічник «Бой» найкраще впорався із завданням по мінно-розшуковій роботі, то ж дівчина задоволена результатом навчання, отриманими нею знаннями та сформованими у службового собаки навичками», – повідомляють у відомстві.

Відтак уже за кілька днів правоохоронці повернуться до місць постійного несення служби та розпочнуть свою безпосередню роботу у територіальних підрозділах поліції всієї України.

Як повідомляв Житомир.info, звільнений заступник начальника ГУНП в Житомирській області збирається повернутися на посаду.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: полиция собака кинологи  
Матеріали по темі