Влада

У Житомирській ОДА сварилися на перевізників, які необґрунтовано підвищили тарифи

5 січня 2018, 14:52

Житомирська обласна державна адміністрація розриватиме договори із перевізниками, які необґрунтовано підвищили тарифи.

Про це 5 січня сказав заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Олексій Ясюнецький під час наради із перевізниками області, - пише сайт Житомирської ОДА.

«Замовником послуг з перевезення є обласна державна адміністрація і ми вправі розірвати договори. Якщо хтось думає, що підвищення тарифів на 50% зійде з рук, то він дуже помиляється. Разом з тим, ціна на пальне більше ніж на 18% не підвищилася. Ми будемо діяти жорсткіше і розривати договори. Ніхто не заперечує права самостійно обраховувати та встановлювати тарифи, але вони мають бути обґрунтовані», – сказав Олексій Ясюнецький.

Також він додав, що Антимонопольний комітет спільно із департаментом економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації проаналізує розрахунки перевізників щодо підняття тарифів.

«Ми не говоримо з вами як влада, а говоримо, перш за все, як замовники послуг, і якщо ви порушуєте умови договору, то ми будемо його розривати і шукати іншого надавача послуг, який на умовах конкурсу запропонує найнижчу ціну», – сказав Олексій Ясюнецький.

«Усі знають, як рахується собівартість і рентабельність. А ще краще всі знають, що можна загнати у собівартість – включити туди все, навіть асфальтування ділянки, на якій стоїть ваш транспорт. Ми все проаналізуємо, все пропрацюємо і покажемо вам ваші приховані резерви», – сказав директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва ОДА Олесій Шатило.

За результатами наради вирішили проаналізувати та опрацювати розрахунки щодо підняття тарифів.

Нагадаємо, 3 січня 2018 року в управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму Житомирської ОДА повідомили, що перевіряють доцільність підвищення вартості проїзду на приміських маршрутах.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирській області з 1 січня вартість проїзду на деяких маршрутах зросла на 50%.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Ясюнецький ОДА перевізник тариф  
Матеріали по темі