Влада

Президент підписав указ про звільнення в запас строковиків та черговий призов

19 лютого 2018, 13:54

Президент Петро Порошенко 15 лютого підписав указ про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році.

Документ опублікований на офіційному сайті президента.

«Звільнити в запас із Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, інших утворених відповідно до законів України військових формувань:

1) військовослужбовців строкової служби, які мають ступінь вищої освіти спеціаліст або магістр та вислужили встановлені строки строкової військової служби:

у квітні - травні, серпні 2018 року;

у жовтні - листопаді 2018 року;

2) інших військовослужбовців строкової служби, які вислужили встановлені строки строкової військової служби:

у квітні - травні 2018 року;

у жовтні - листопаді 2018 року», - зазначається в указі президента.

Визначені строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу у 2018 році: квітень - травень; жовтень - листопад.

«Призвати на строкову військову службу придатних за станом здоров'я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу», - йдеться в указі.

Кабінет міністрів має визначити чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу, та обсяги видатків для проведення чергових призовів у 2018 році.

Як повідомляв Житомир.info, чисельність громадян, що підлягали призову на строкову військову службу з Житомирської області у травні-червні 2016 року становила 704 особи, восени 2016 року на строкову військову службу планували призвати 616 жителів Житомирської області, в квітні-травні 2017 року - 575 осіб, в жовтні-листопаді підлягали відправленню у війська 402 особи призовного віку.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: армія призов військовий указ  
Матеріали по темі