Місто

​Головний архітектор Житомира розповів, як перетворення водонапірної вежі торкнеться роботи прилеглих кафе

28 лютого 2018, 13:38

Закритий всеукраїнський архітектурний бліц-конкурс на кращу пропозицію щодо дизайну внутрішнього простору будівлі водонапірної вежі та розвитку прилеглої території розпочнеться 1 березня.

Під час брифінгу 28 лютого журналістам розповіли про те, як має у перспективі змінитися вежа і територія навколо неї.

«За допомогою демонстраційного проекту в Житомирі ми хочемо започаткувати цілу низку нових ідей. Паралельно також інтенсивна робота над розробкою планування інтегрованого розвитку міста Житомир і саме територія навколо водонапірної вежі передбачається, як такий осередок, хаб для креативних індустрій, культури, туризму, мистецтва. І водонапірна вежа стане центром розвитку також прилеглих територій», - розповів дослідник-урбаніст Марк Шваде.


Про те, як проект вплине на роботу кав’ярні та ресторанів, які прилягають до вежі, розповів головний архітектор Житомира.

«Власники прилеглих кафе та ресторанів повідомлені про цей конкурс, про те, що будуть проводитися певні будівельні роботи. Вони не заперечують, вони так чи інакше беруть якусь участь. Звичайно, якщо говорити про літні майданчики, то, звичайно, що ми будемо дивитися на їх розташування, щоб врахувати у важливу функцію для вежі, щоб вони не заважали один одному», - головний архітектор Житомира Юрій Безбородов.

Нагадаємо, 21 лютого 2018 Житомирський виконком одноголосно підтримав проведення закритого конкурсу по реконструкції водонапірної вежі.

Як повідомляв Житомир.info, у вересні минулого року жителі міста мали можливість обрати один із трьох проектів для облаштування громадського простору у місті в рамках програми «Інтегрований розвиток міст в Україні»: більшість підтримала створення культурно-туристичного центру в історичній будівлі колишньої водонапірної вежі на вул. Пушкінська, 24. Директор департаменту економічного розвитку Микола Костриця розповідав, що німецька урядова компанія GIZ зобов’язується дати на реалізацію проекту 50 тис. євро, а Житомирська міська рада зобов’язується виділити з міського бюджету не менше 51 тис. євро.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: водонапірна вежа проект Безбородов  
Матеріали по темі