Влада

Восени в Житомирському обласному ліцеї збираються відкрити класи з волейболу, футболу, боротьби та боксу

16 March 2018, 14:48

З нового навчального року в комунальному закладі «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» запрацює спортивне відділення, в рамках якого відкриються чотири класи - волейболу, футболу, боротьби та боксу.

Зміни до Статуту комунального закладу прийняли депутати обласної ради під час 15-ї сесії обласної ради, - повідомила 16 березня прес-служба Житомирської обласної ради.

«Згідно зі змінами, у ліцеї, окрім науково-практичної підготовки учнів, здійснюватиметься й спортивна підготовка. Це відділення створюється задля забезпечення відбору та спортивної підготовки обдарованих учнів, створення умов для розвитку їхніх індивідуальних здібностей з метою досягнення спортивних результатів та поповнення національних збірних команд. До інтернату зараховуватимуть учнів після закінчення 7-8 класів, які поєднуватимуть спортивну підготовку із здобуттям відповідної середньої освіти», - інформує облради.

За інформацією Володимира Ширми, обласний ліцей-інтернат – це найкращий варіант закладу, на базі якого можна впроваджувати спортивний профіль.

«В інтернаті передбачена можливість цілодобового проживання і харчування дітей. Оскільки під час відбору учнів перевага надаватиметься дітям із районів, то вони мають десь жити і харчуватися. Наш комунальний заклад найбільше для цього підходить. Тим більше, що на місце у ліцеї-інтернаті зможуть претендувати й діти з інших областей. З 1 вересня талановиті діти вже зможуть розпочати спортивну підготовку. У відділенні буде створено 4 класи – волейбол, футбол, боротьба та бокс. Але це ще не остаточне рішення, і до початку навчального року можуть додатися й інші види спорту», - розповів голова обласної ради.

Як зазначив Володимир Ширма, наразі тривають підготовчі роботи для відкриття відділення. Зокрема для належних умов тренування дітей у закладі буде розширено та оновлено спортивний зал, триває підбір професійних кадрів, буде збільшено фінансування ліцею-інтернату.

«Ми хочемо, щоб у майбутньому наші вихованці ставали майстрами у різних видах спорту і прославляли Житомирщину на всеукраїнському та міжнародному рівнях», - підсумував голова обласної ради і додав, що краще зараз вкладати кошти у спортивний розвиток дітей, адже, якщо цього не робити, то згодом доведеться значно більше виділяти грошей на лікування.

За даними прес-служби, в обласному бюджеті на поточний рік збільшено фінансування спортивної галузі на 30%, а саме на 61 млн грн.

Як повідомляв Спортивний Житомир, з 1 вересня 2018 у Житомирі може запрацювати спортивний ліцей.


Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ліцей інтернат спорт облрада  
Матеріали по темі