Політика

Житомирські пенсіонери скаржились на «тарифний геноцид» і вимагали підвищення зарплат та пенсій

7 листопада 2018, 16:11

7 листопада понад сотня пенсіонерів із червоними прапорами зібрались на майдані Корольова, щоб попротестувати проти «тарифного геноциду». Впродовж мітингу виступаючі скаржились на дії центральної та місцевої влади й обурювались підвищенням тарифів на газ та опалення.

Колишній депутат облради від КПУ, директор агротехнічного коледжу, якого представили як «першого секретаря обкома партії», Микола Тимошенко у своєму виступі висловив своє обурення щодо закриття великих промислових підприємств у місті.


Майже після години промов, у яких виступаючі висловлювали своє обурення та недовіру нинішнім посадовцям Кабінету Міністрів, парламенту та президенту України, мітингарі зачитали резолюцію, у якій вони вимагають підвищити мінімальну зарплату до 7700 гривень, а мінімальну пенсію до 3723 гривень, зупинити підвищення цін на природній газ, тарифи та безкоштовно встановити лічильники обліку газу й тепла в кожній квартирі багатоповерхових будинків.

Нагадаємо, 7 листопада на майдані Корольова у Житомирі о 13:00 на мітинг зібралися близько сотні людей з плакатами та червоними прапорами.

Як повідомляв Житомир.info, минулого року 7 листопада прихильники комуністичної ідеї на майдані Корольова закликали «покласти край хунті Порошенка» та згадували Шевченка.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Тимошенко пенсіонери мітинг  
Матеріали по темі