Місто

​Спільне виконання гімну та розповіді активістів Майдану - Житомир відзначив п’яту річницю Революції гідності

21 November 2018, 19:54

«Слава Україні! - Героям Слава!», - саме з цього вітального гасла у День Гідності та Свободи розпочалося віче пам’яті у Житомирі. Опісля, сотні людей, що прийшли на майдан Корольова, спільно виконали гімн та хвилиною мовчання згадали Героїв, які загинули, відстоюючи єдність та незалежність України.

П’ять років вже минуло від початку Євромайдану, що переріс у Революцію гідності, однак ідея єдності не повинна згасати, навпаки варто ще більше працювати над тим, аби будувати щасливе майбутнє країни.


«П’ять років - це вже певна сторінка історії і як завжди в історії за певний період настає багато нової інформації, розчарувань. Так само за ці 5 років особисто можу сказати і зі своїх спостережень, було помітно, як змінюються люди, певні трактування, лозунги. Але розсуджувати буде виключно історія, тому єднаймося навколо позитивних речей, навколо людей, які можливо не ідеальні, але, які є дійсно кращими, яким варто вірити у той, чи інший момент, які роблять реальні справи для того, щоб наше майбутнє, майбутнє наших дітей змінювалось. Тому пам’ятаймо про сумні дати, розуміймо, чого ми хочемо досягнути, і наполегливо, щоденно працюймо над цим», - закликав учасник Євромайдану, а нині заступник Житомирського міського голови, Дмитро Ткачук.

Наостанок, учасники віче вшанували пам’ять загиблих активістів Майдану, поклавши квіти та лампадки до стели й пам’ятника Героям Небесної сотні. Продовжився захід у приміщенні кінотеатру «Жовтень», де відбулось вільне спілкування, виступи істориків та учасників Революції Гідності.

Фоторепортаж з відзначення Дня Гідності і Свободи на майдані Корольова у Житомирі дивіться тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: День Гідності віче Майдан революція Небесна сотня  
Матеріали по темі