Влада

На посаду директора департаменту фінансів Житомирської ОДА подали документи два кандидати

7 грудня 2018, 10:35

6 грудня завершився прийом документів на посаду директора департаменту Житомирської облдержадміністрації.

Житомир.info вирішив дізнатися у начальника служби управління персоналом Житомирської ОДА Ганни Семенчук, скільки кандидатів подали документи на посаду директора департаменту фінансів.

«Дійсно, вчора завершився прийом документів. Лише дві особи подали свої документи», - сказала Ганна Семенчук.

Зазначимо, конкурс має відбутися 12 грудня о 10:00 за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П.Корольова, 1.

На сайті ЄДРЄ 5 грудня з’явилася декларація кандидата на посаду директора департаменту фінансів Житомирської облдержадміністрації Тетяни Буханевич. У декларації Тетяни Буханевич вказано, що за 2017 рік в Державній екологічній інспекції в Житомирській області вона заробила 141 тис. 297 грн, а пенсії – 30 тис. 407 грн.

6 грудня декларацію подав і т.в.о. директора департаменту фінансів Леонід Мініч: він вказав, що є кандидатом на посаду керівника департаменту фінансів.

Нагадаємо, 3 грудня на сайті ЄДРД з’явилася декларація кандидата на посаду завідувач сектору житлово-комунального господарства, будівництва та цивільного захисту населення Черняхівської РДА Леоніда Мініча, який працює в Житомирській ОДА на посаді заступника директора департаменту фінансів та тимчасово виконує обов’язки керівника цього департаменту.

Як повідомляв Житомир.info, 7 серпня 2017 року голова Житомирської ОДА Ігор Гундич підписав розпорядження про звільнення директорки департаменту фінансів Житомирської облдержадміністрації Ганни Ємченко.

Житомир.info

Теги: Семенчук ОДА конкурс директор департаменту фінансів  
Матеріали по темі